Ryterna vs Vieningas Kaunas (80:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“

2015 kovo 18 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 1029

Kovo 18 dieną, Kauno Energijos sporto salėje vyko Įmonių lygos aštunfinalio rungtynės tarp „Ryternos“ (šeimininkai) ir „Vieningo Kauno“ (svečiai). Pirmame kėlinuke stipriau atrodė šeimininkai, kurie pirmavo 27:14. Antrame ketvirtyje svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet baigiantis pirmai rungtynių pusei vis dar atsilikinėjo – 34:39. Trečiame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai ir „Ryternai“ tik gale kėlinuko pavyko padidinti savo persvarą – 59:52. Paskutiniame ketvirtyje „Ryterna“ neleido „Vieningam Kaunui“ priartėti pavojingiau ir šventė pergalę rezultatu 80:71.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 12:4. Svečiams atsakius taikliu tritaškiu, „Ryterna“ surengė spurtą 8:0 ir pirmavo dviženkle persvara (20:7). Antrąją kėlinuko dalį šeimininkų turima persvara nepakito ir rezultatas po pirmų dešimties minučių 27:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Vieningui Kaunui“ pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (23:31), tačiau netrukus varžovai vėl atstatė turėtą persvarą (37:23). Antrąją ketvirčio pusę svečiai laimėjo 11:2 ir rezultatas po pirmosios rungtynių dalies – 39:34 „Ryternos“ naudai.

Trečiame ketvirtyje komandos žaidė apylygiai. Kėlinuko pradžioje šeimininkų persvara buvo perkopus dviženklę ribą (54:48), tačiau svečiams pavyko iki kėlinuko pabaigos šiek tiek sumažinti atsilikimą – 52:59.

Paskutiniame ketvirtyje „Ryterna“ žaidė užtikrintai ir kėlinuko pradžioje susikrautą dviženklį pranašumą išlaikė didžiąją kėlinio dalį taip nepalikdama vilčių svečiams. Galutinis rezultatas skelbė „Ryternos“ pergalę 80:71.

Po rungtynių, „Ryternos“ treneris sakė: „Pergalę lėmė susikaupimas rungtynių pabaigoje, pataikėme kelis svarbius metimus, gerai apsigynėme, puikiai kovojome dėl kamuolių“

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 17 tšk., Aurimas Milūnas – 17 tšk.

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 17 tšk., Deividas Plerpa – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Deividas Rinkūnas – 16 tšk., Ovidijus Stropus – 12 tšk.

Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Visas rungtynes pirmavę ,,Vieningo Kauno“ komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės.(73:89) (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:21 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:38 val.)