Lietuvos dujos vs ASU & NMA „AgroVIS“ (51:43)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Prastai pirmą kėlinį sužaidusi „Lietuvos dujų“ ekipa reabilitavosi ir sugebėjo iškovoti pergalę

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 00:07 val., peržiūros: 843

Antradienį, lapkričio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos F pogrupio "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Lietuvos dujų" ir svečių "ASU & NMA AgroVIS" ekipų. Nors rungtynių pradžioje šeimininkų puolimas strigo, vis dėlto jiems pavyko atsigauti ir iškovoti pergalę rezultatu 51:43 (8:19, 11:4, 18:13, 14:7).

Rungtynių pradžioje akivaizdžiai geriau atrodė svečių krepšininkai, kurie surengdami trumpus spurtus vis didino savo pranašumą, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkams puolimas visiškai nesisekė, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko "ASU & NMA AgroVIS" turėjo vienuolikos taškų pranašumą. 8:19.

Situacija pasikeitė jau nuo pat antrojo ketvirčio pradžios, kuomet "Lietuvos dujų" puolimas kiek pagerėjo ir jiems pavyko žymiai sumažinti savo atsilikimą. O itin sėkmingai sužaidę kėlinuko pabaigą aikštės šeimininkai ištirpdė skirtumą tarp komandų tik iki keturių taškų. 19:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingai žaidę šeimininkai mažino atsilikimą, tačiau susiėmę svečių krepšininkai nenorėjo atiduoti iniciatyvos, todėl žaidimas kiek išsilygino ir komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, iki trečio kėlinuko pabaigos "Lietuvos dujos" sugebėjo perlaužti žaidimo kreivę į savo pusę bei įgyti minimalų pranašumą. 37:36.

Nors paskutinę rungtynių dalį taikliu tolimu metimu pradėjo "ASU & NMA AgroVIS", taip susigrąžindami pranašumą į savo rankas, tačiau jau čia pat šeimininkai spurtavo ir itin sėkmingo puolimo dėka sugebėjo ne tik perimti iniciatyvą, bet ir įgyti didesnę persvarą, kuri ir leido jiems iškovoti pergalę rezultatu 51:43.

"Lietuvos dujos": Rokas Marcinkevičius – 14 tšk., Mantvydas Gečionis – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Merūnas Insoda – 7 tšk.

"ASU & NMA AgroVIS": Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Andrius Bagotyrius – 11 tšk., Danas Laurinavičius – 8 tšk.

Atlaikę varžovų šturmą, „Lietuvos dujų“ ekipa šventė nelengvą pergalę (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:56 val.)Puikus M.Gečiono pasirodymas ir „Lietuvos Dujų“ pergalė (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)Vėjų linija & Garliavos duona po sunkios kovos šventė pergalę (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 18:58 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:10 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)