Sanitex vs Vieningas Kaunas (69:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įmonių lygoje „Sanitex“ komandos pergalė

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 980

Sekmadienį, lapkričio 9-ają, įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse įvyko B pogrupio rungtynės tarp "Sanitex" ir "Vieningo Kauno" komandų. Pergalę po atkaklios kovos, rezultatu 69-58, iškovojo "Sanitex" komanda. Pastarąjai komandai tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės. Tuo tarpu "Vieningas Kaunas" patyrė pirmąją nesėkmę iš dviejų žaistų rungtynių.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Sanitex" krepšininkai, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių susikrovė šešių taškų persvarą, 20-14. Antrąjį kėlinuką spurtu 8-0 pradėjo "Vieningo Kaunas". Rungtynės klostėsi taškas į tašką bei žadėjo intriguojančią rungtynių pabaigą. Tiesa, "Vieningo Kauno" komandoje susirinko tik šeši žaidėjai, tad vienintelis klaustukas buvo ar pakaks jėgų pastariesiems.

Trečiasis kėlinukas taip pat klostėsi lygiai ir visa intriga keliavo į paskutinįjį kėlinuką, kurį įspūdingai sužaidė "Sanitex" krepšininkai, spurtavę rezultatu 16-2. Atitrūkę dviženkle persvara, "Sanitex" komanda išlaikė ją iki finalinio švilpuko, kuris užfiksavo pergalę rezultatu 69-58.

Po rungtynių "Vieningo Kauno" komandos žaidėjas O.Stropus pripažino, kad komandai pakišo koją trumpas atsarginių žaidėjų suolas, bei nuovargis: " Truputėlį komandai trūko susižaidimo, o pabaigoje ir jėgos apleido."

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 14 tšk., Paulius Stankūnas – 12 tšk.

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Rokas Šapalas – 15 tšk., Deividas Plerpa – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 20:17 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)Antrojoje rungtynių pusėje atsigavę „Sweco“ krepšininkai iškovojo pergalę (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)Itin nerezultatyviose rungtynėse „Sanitex“ paskutinėmis sekundėmis šventė pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)