Kauno švara vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (91:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą.

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 00:31 val., peržiūros: 1038

Sausio 6-ąją, "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Kauno švara" ir Sporto asociacija „Persvara“ – 2. Šio susitikimo aiškiais favoritais buvo laikyti šeimininkai,kadangi jie yra vieni grupės lyderių,kai tuo tarpu jų oponentai kolkas rikiuojasi lentelės apačioje. Pirmojoje rungtynių dalyje ekipos pademonstravo gan lygų krepšinį ir tik antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai susikrovė 9taškų pranašumą. Po petraukos fizinį pranašumą po krepšiu išnaudoję "Kauno švaros" krepšininkai ėmė tolti,o svečiai nors ir puolė gan neblogai,tačiau didelės spragos gynyboje neleido mesti rimtesnės kovos,todėl turėjo pripažinti oponentų pranašumą 91:71.

Rungtynės prasidėjo komandų taškų lenktynėmis,o tiksliau J.Marciulevičiaus ir O.Ašmenos dueto kova prieš savo oponentus,šie du žaidėjai surinko savo komandai pirmuosius 8savo komandus taškus ir neleido varžovams atitolti. Po G.Brazaičio dvitaškio svečiai pirmavo 17:14,tačiau šeimininkai netruko rezultato persverti savo naudai (21:19). "Persvarai" pavyko kėlinio pabaigoje išlyginti rezultatą ir ekipos pirmąjį ketvirtį baigė taikiai-21:21.

Antrajame ketvirtyje po K.Patapavičiaus solo pasirodymo ir 6 iš eilės pelnytų taškų svečiai pirmavo 31:28. Visgi tuomet gavo du tolimus šūvius ir nors J.Marciulevičius atsakė savo tolima bomba,tačiau kėlinį pabaigę spurtu 9:0 šeimininkai į didžiąją pertrauką išėjo primaudami 43:34.

Po pertraukos M.Pocys pelnė 5taškus svečių ekipai,tačiau šeimininkai turėjo tam atsako ir neprisileido savo varžovų arčiau. Po krepšiu puikiai išnaudodami savo aukštaūgius,šeimininkai pataikė vieną po kito metimus iš po krepšio,kas svečių gynybai buvo neįmenama mįslė. Ir nors puolime nelabai kuo nusileidę "Persvaros" žaidėjai,nesusitvarkydami su gynybiniais klausimais niekaip nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Kelinio pabaigoje 4taškus pelnęs T.Kažemėkas padidino savo ekipos pranašumą iki 15taškų -68:53.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas ir nors svečiai rodė norą grįžti į šias rungtynes dėl pergalės,tačiau varžovai į tai atsakydavo skaudžiais tritaškiais metimais. Šiame kėlinyje svečių gretose iniciatyvos ėmėsi J.Pileckas,kuris vien per šį ketvirtį pelnė 11 iš savo 18taškų,tačiau jo pastangų neužteko,kad skirtumas sumažėtų. Taigi šeimininkai ne tik išlaikė turėtą pranašumą,bet jį dar ir padidino bei iškovojo pergalę rezultatu 91:71.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris T.Cylikas pasidalino savo mintimis apie savo komandą: " Na,ką gi patirtas dar vienas pralaimėjimas. Pirmus du kėlinius kovėmės gerai,varžovai pataikė keletą skaudžių tritaškių,kas leido po2kėlinių jiems pirmauti. Na,o antroje dalyje tiesiog išnaudojo savo pranašumą po krepšiu. Pagrindinė visų tų pralaimėjimų problema,manau,yra tai,kad visas mūsų sezonas yra lyg užkeiktas,į varžybas susirenkame sunkiai,kadangi užklupo traumų virtinė ir vos tik vienam žaidėjui išsigydžius traumą iš rikiuotės iškrito dar du. Sunku yra žaisti 5-6-iese,o ypač prieš fiziškai stiprius varžovus,ko pasekoje patiriami pralaimėjimai. Tai veikia emociškai ir būtent tai trukdo mums pasirodyti geriau,nes po tiek pralaimėjimų sunku yra pilnai nusiteikti kovoti,o papildomos traumos neleidžia pademonstruoti viso mūsų komandos potencialo,kurio,mano manymu,mes tikrai turime ir nesame tik "patrankų mėsa". Prieš akis laukia kovos su trimis mūsų pagrindinėmis varžovėmis grupėje,todėl ten stengsimės parodyti,kad esame verti atkrintamųjų varžybų."

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Titas Kažemėkas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 12 tšk., Remigijus Motys – 11 tšk., Paulius Vosgirdas – 11 tšk., Martynas Senkus – 10 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Ovidijus Ašmena – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 18 tšk., Mantas Pocys – 16 tšk.

Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)