Callcredit vs Lietuvos dujos (84:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“

2015 sausio 06 d., Antradienis, 00:49 val., peržiūros: 1027

2015 metais, sausio 5 dieną, vidaus reikalų ministerijos sporto centre susitiko Įmonių lygos „Rind“ komandos „Callcredit“ (šeimininkai) ir „Lietuvos dujos“ (svečiai). Šią dvikovą laimėjo, visas rungtynes praktiškai pirmavusi, šeimininkų ekipa, rezultatu 84:72.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų nedideliu spurtu 9:2, tačiau dar labiau atitrūkti nuo varžovų „Callcredit“ komandai per likusį kėlinį nepavyko. Visą kėlinuką vyravęs skirtumas išliko ir iki jo pabaigos. Po pirmojo kėlinio rezultatu 25:18 pirmavo šeimininkai.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos dujų“ komanda sumažino skirtumą iki 3 taškų 27:30, tačiau pademonstravę puikią gynybą ir leidę varžovams pelnyti vos vieną tašką per likusį ketvirtį, „Callcredit“ komanda susikrovė dviženklį pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 17 taškų pranašumą 45:28.

Antroje rungtynių pusėje, svečių ekipa, nepasidavė ir sumažino skirtumą iki 9 taškų. Kėlinys laimėtas 24:16 „Lietuvos dujų“ naudai, tačiau rezultate švietė „Callcredit“ komandos pranašumas, susikrautas per pirmąją rungtynių pusę 61:52.

Paskutinis ketvirtis buvo pilnas emocijų, kurių dėka, dėl dviejų techninių pražangų paliko aikštę „Lietuvos dujų“ komandos žaidėjas A. Minajevas. Atsilaikę šį kėlinį šeimininkų komanda šventė pergalę rezultatu 84:72.

Callcredit: Arūnas Rimas – 21 tšk., Julius Kalnietis – 15 tšk., Darius Šiumeta – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Valdas Šluta – 14 tšk.

Lietuvos dujos: Nerijus Urbanavičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Minajevas – 15 tšk., Mantvydas Gečionis – 14 tšk., Vytautas Vaikšnis – 12 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Po rungtynių „Callcredit“ komandos atstovas kalbėjo: Sunkios rungtynės, tokių tikėjomės. Varžovai gausiai susirinko, galbūt norėjo atsirevanšuoti už pernai metų Mažosios taurės finalą. Pergalę lėmė nusiteikimas, aktyvus žaidimas, stengėmės priešininkus nuvarginti, kažkiek pažįstama komanda, gal tas padėjo.

„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Calcredit“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės. (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:04 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)Įtemptoje dvikovoje rungtynių pabaigoje geriau sužaidusi „Callcredit“ komanda įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (74:70). (2015 sausio 30 d., penktadienis, 00:46 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Emocijų kupinose rungtynėse triumfavo „Callcredit“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)