Dentist team vs Baltic Logistic Solutions (67:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Kietoje kovoje stipresni buvo „Dentist Team“

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 883

Kovo 1 dieną, 17:00 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Baltic Logistic Solutions" (svečiai). Rungtynių pradžioje nesunkiai į priekį pabėgo šeimininkai, tačiau vėliau jų dominavimas baigėsi ir skirtumas svyravo tarsi ant svarstyklių, bet visą laiką išsilaikė maždaug 6-10 taškų riba. Rungtynėse buvo daug netaiklių metimų, o kovoje po krepšiais netrūko kietos kovos. Vis tik "Dentist Team" sugebėjo atsilaikyti ir laimėjo susitikimą rezultatu 67:58.

Rungtynių pradžioje puikiai atrodė šeimininkai, kurie nesunkiai rinko taškus, bei greitai nutolo. Tikslūs M. Zavecko tritaškiai leido jau pirmosiomis minutėmis nutolti, o įpusėjus kėlinukui "Dentist Team" persvara pasiekė ir 10 taškų ribą. Vis tik varžovai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir pirmiausia gerokai pagerino savo gynybą. K. Masaičio vedami "Baltic Logistic Solutions" krepšininkai greitai stabilizavo žaidimą, o skirtumas netgi ėmė mažėti. Iki pat ilgosios pertraukos abi komandos žaidė gana lygiai, rezultatyvumas dabar buvo suprastėjęs, o krepšininkai nevengė rinktis pražangas. Po dviejų kėlinukų šeimininkai vis dar pirmavo 37:30.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko. Komandos ir toliau labai prastai atakavo iš dvitaškio zonos, o po netikslių metimų vykdavo išties kieta kova dėl kamuolių. Tad nenuostabu, jog žaidėjai greitai rinkosi pražangas, ypač šeimininkų sitaucija dėl to nebuvo lengva. Rungtynėms artėjant į pabaigą "Baltic Logistic Solutions" žaidėjai ne kartą turėjo progą sumažinti savo atsilikimą dar labiau, bet komandos taiklumas metant iš toliau buvo tiesiog tragiškas. Tuo tarpu šeiminikai laiku pataikė tritaškius metimus ir sugebėjo atsitiesti. Lemiamomis minutėmis "Dentist Team" išlaikė persvarą savo pusėje, bei laimėjo rungtynes rezultatu 67:58.

Raimondas Krasnickas ("Dentist Team"):

"mums prastai sekėsi kovoti dėl kamuolių, tad varžovai turėjo ne vieną progą antriems bandymams, taip pat prisirinkome pražangų"

Dentist team: Martynas Zaveckas – 27 tšk., Donatas Stasaitis – 11 tšk., Ramunas Baciunas – 9 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 31 tšk. (25 atk. kam., 10 išpr. praž.), Mindaugas Lukšys – 9 tšk. (6 išpr. praž.), Nerijus Mižutavičius – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:56 val.)Atlaikiusi varžovų spurtą pergalę šventė Kauno „Švara“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:13 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Dentist Team“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:04 val.)Puikiai sužaista rungtynių pradžia ir pasiekta persvara leido pergalę išsaugoti „Dentist Team“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)