Ryterna vs Sweco (76:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 1137

2015 sausio 21 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko "Ryterna" (šeimininkai) ir "Sweco" (svečiai). Pirmame rezultatyviame kėlinyje šeimininkai visą laiką pirmavo ir po jo turėjo šešių taškų pranašumą – 25:19. Antrasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė vienai nepavyko įgyti didesnio pranašumo – 44:38. Trečią kėlinį puikiai pradėję "Sweco" vyrai greitai išlygino rezultatą, o vėliau jau komandos žaidė lygiai ir po trijų kėlinių - 57:56. Puikiai pradėję ketvirtą kėlinį "Ryterna" susikrovė aštuonių taškų pranašumą, tačiau greitai svečiai jį ištirpdė – 68:65. Per kitas dvi minutes "Sweco" ir išlygino rezultatą – 71:71. O kėlinio pabaiga susiklostė dramatiškai ir tik po trijų netaiklių svečių bandymų, "Ryterna" iškovojo pergalę rezultatu - 76:73.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, o penkiais į tai atsakė svečiai – 4:5. Atkarpą 8:4 laimėjo "Ryterna" ir jie priekyje – 12:9. Dar penkis taškus pelnė šeimininkai, o tritaškiu atsakė Julius Jasaitis – 17:12. Keturis taškus pelnė Paulius Lekečinskas, o dviem atsakė Marius Liepa – 21:14. Iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo vienu tašku ir po pirmo kėlinio – 25:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 5:2 ir skirtumas padidėjo iki devynių – 30:21. Du tritaškius pataikė Marius Liepa, o penkiais taškais atsakė "Ryterna" ir rezultatas – 35:27. Šešis taškus surinko svečiai ir skirtumas patirpo iki dviejų taškų – 35:33. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė "Ryterna" ir po dviejų kėlinių – 44:38.

Trečias kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po tris taškus, o tada atkarpą 7:0 laimėjo "Sweco" ir išsiveržė į priekį – 47:48. Po keturis taškus apsikeitė komandos – 51:52, o kėlinys baigėsi keturiais svečių ir šešiais šeimininkų taškais ir po trijų kėlinių – 57:56.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo "Ryternos" atkarpa 8:2 ir rezultatas – 66:58. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada penkis taškus pelnė "Sweco" ir rezultatas – 68:65. Tris taškus pelnė šeimininkai, o tada du tritaškius smeigė "Sweco" ir rezultatas tapo lygus – 71:71. Tritaškį pataikė Modestas Šidlauskas, o tada tris baudas prametęs Paulius Lekečinskas suteikė šansą svečiams – 74:71. Greitai du taškus iš po krepšio pelnė Julius Jasaitis ir sumažino atsilikimą iki vieno taško – 74:73. Pražangą išprovokavęs Paulius Lekečinskas nuo baudų metimo linijos neklydo – 76:73. Per paskutines kėlinio sekundes, tris progas iš toli atakuoti turėjo svečiai, tačiau nė vienas metimas tikslo nepasiekė ir galutinis rungtynių rezultatas – 76:73.

"Ryterna": Paulius Lekečinskas – 25 tšk. (18 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Milūnas – 8 tšk.

"Sweco": Marius Liepa – 34 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Jasaitis – 24 tšk., Giedrius Gaižauskas – 7 tšk.

„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Antrojoje rungtynių pusėje atsigavę „Sweco“ krepšininkai iškovojo pergalę (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę išsaugoti „Ryternos“ ekipai (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)