IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs ACME (54:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 21:00 val., peržiūros: 1161

Kovo 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ priemė svečius „ACME“. Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 71:64 buvo laimėję „ACME“.

Rungtynes geriau pradėjo „ACME“. Svečiai pirmas keturias minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė penkis taškus (0:5). Penktą minutę pirmus taškus „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pelnė baudų metimais (2:5). Šeštą minutę „ACME“ persvara padidėjo iki septynių taškų (2:9). Per paskutines keturias minutes komandos žaidė nerezultatyviai, o „ACME“ pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (6:11).

Prasidėjus antram kėliniui komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (8:13). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (14:13). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (19:19). Aštuntą minutę keturis taškus be atsako pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (23:19). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus (24:24).

Per pirmas dvi trečio ketvirčio minutes „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ gynėsi be klaidų (26:24). Trečią minutę spurtą pradėjo „ACME“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (26:32). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du taškus su varžovo pražanga pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (29:32). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (35:36). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“, kuriem pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (42:39).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „ACME“. Svečiai pelnė devynis taškus be atsako (42:48). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (44:48). Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (44:50). Likus 19 sekundžių iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (49:53). Po šeimininkų minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (52:53). Netrukus „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ sėkmingai apsigynė ir T.Tirlikas pelnė du taškus su varžovo pražanga (54:53). Baudos metimas buvo netaiklus, bet „ACME“ per likusias tris sekundes atakos suregzti nebesugebėjo.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus (1:1). Trečios aštunfinalio serijos rungtynės vyks kovo 24 dieną 20:15 „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos treneris Martynas Kadakauskis: „Tikrai dabar geresnės nuotaikos. Buvome tokioje lyg ir beviltiškoje situacijoje. Pavyko rungtynių pabaigoje įmesti tritaškiuką ir po tokio kuriozinio galo rungtynių laimėti. Gal kažkiek varžovai pasimetė rungtynių pabaigoje ir išplėšėme pergalę.“ Paklaustas, ar tik sėkmė lėmė pergalę rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: „Taip, šiandien greičiausiai nusišypsojo sėkmė, nes varžovai yra apylygiai. Žiūrėsim, trečios rungtynės bus.“ Paklaustas, kokios mintys po tokios pergalės prieš trečias rungtynes, treneris atsakė: „Reikia žaisti visas rungtynes, o ne paskutines sekundes.“

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tomas Tirlikas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Kadakauskis – 15 tšk., Egidijus Kumža – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

ACME: Paulius Katkevičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justinas Krasauskas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)Nesportišku elgesiu pažymėtose rungtynėse pergalę šventė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:03 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ prikėlė intrigą, bet pergale džiaugėsi „Best 4 You“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:26 val.)