DNC Eoltas & ISL Santermita vs KAMS (53:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1071

Vasario 23-ąją dieną, pirmadienį, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių I pogrupio dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „DNC Eolto & ISL Santermitos“ ir svečių rolėje buvusių „KAMS“ krepšininkų.

Rungtynių starte vyko atkakli kova ir pirmosiomis minutėmis ekipos nenusileido viena kitai. Apie tai puikiausiai byloja rezultatas įpusėjus kėliniui (10:10), o ir antroje ketvirčio pusėje komandos žaidė permainingai. Pradžioje į priekį pabėgo „KAMS“ (12:14), tačiai greitai „DNC Eoltas & ISL Santermita“ apvertė viską aukštyn kojomis (16:14). Vis dėlto paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė „KAMS“ krepšininkai, kurie kėlinį baigė 5 taškais be atsako ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 16:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „KAMS“ pratėsė sėkmingą atkarpą, spurtavo 0:8 ir po dviejų iš eilės tritaškių, „DNC Eolto & ISL Santermitos“ deficitas tapo dviženklis (16:2). Išsijudinę aikštės šeimininkai atsakė 7 taškais paeiliui ir pjovė atsilikimą iki 4 taškų (23:27), tačiau priešingoj barikadų pusėj blykstelėjęs J.Pavlavičius neleido varžovams priartėti, surinko paskutinius 14 savo ekipos taškų ir net pora „DNC Eolto & ISL Santermitos“ tritaškių nesutrukdė „KAMS“ įpusėjus mačui susikrauti 7 taškų persvarą – 31:38.

Po didžiosios pertraukos A.Girskis smeigė tritaškį ir sušvelnino savo komandos nuostolius iki 4 taškų (34:38). Prabilę „KAMS“ krepšininkai atsakė 5 taškais paeiliui ir skirtumas vėl priartėjo prie dviženklės ribos (34:43). Įsismaginę mesdami iš toli,„DNC Eolto & ISL Santermitos“ snaiperiai vėl pjovė skirtumą iki 5 taškų (40:45), tačiau antroje ketvirčio pusėje svečiai varžovų arčiau neprisileido, o kėlinio finiše surengė spurtą 0:7 ir prieš lemiamą rungtynių dalį atitrūko 14 taškų skirtumu.

Paskutinį kėlinį „KAMS“ pradėjo dar 5 taškais, po kurių aikštelės šeimininkų atsilikimas šoktelėjo iki 19 taškų (43:62) ir jų viltys atsitiesti tapo labai miglotos. Nors „DNC Eolto & ISL Santermito“ puolimas ir netylėjo, tačiau svečiai žingsniu lenkė varžovus ir neleido jiems priartėti. G.Mažeikos vedami „KAMS“ krepšininkai paskutiniame ketvityje neleido varžovams nė pagalvoti apie pergalę ir laimėjo rungtynes solidžiu skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 53:79.

Justinas Pavlavičius („KAMS“):

Šiandien turėjot trumpą atsarginių žaidėjų suolelį ir turbūt buvo sunku. Sakyčiau lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Kas padėjo viską pakreipti sau naudinga linkme?

„Po pertraukos pakeitėm gynyboje vieną aspektą ir tai pagelbėjo. Pradėjom gintis asmeniškai ir varžovai turbūt to nesitikėjo. Jie pradėjo mesti skubotus metimus, o kamuolius žinoma mes susirinkom. Trečiam ir ketvirtam kėliniuose atsigavo mūsų gynėjai, kurie pradėjo bėgti į greitą puolimą ir perėmė nemažai kamuolių. Greitos atakos ir atkovoti kamuoliai buvo pagrindinės priežastys, kurios leido įsiveržti į priekį. Varžovai galbūt šiek tiek žaidė pavieniui ir norėjo greitai atžaisti tuos taškus, bet paprasčiausiai nepataikė ir jiem tas nesigavo.“

Esmiraldas Sliežauskas („DNC Eoltas & ISL Santermita“):

“Kol šita komanda turės šiuos du bokštus (kalbama apie Justiną Pavlavičių ir Gintautą Mažeiką – aut. past.), tol aš juos matau finale. Varžovų komanda žaidžia labai gerai. O mūsų nesusirinko daug ir pradėjot nervuotis tarpusavyje. Padarėm gerą sezono pradžią, o dabar griūna viskas. Bandysim viską atstatyti, bet kaip išeis – nežinau.“

„KAMS“ į pergalę vedė G.Mažeika (28 tšk., 20 atk. k., 6 išpr. pr., 40 naud. b.), J.Pavlavičius (25 tšk., 11 atk. k., 5 rez. p., 38 naud. b.), L.Alionis (16 tšk., 5 rez. p.), H.Butkus (7 tšk., 11 rez. p.) ir E.Pūkas (3 tšk.).

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ gretose išsiskyrė A.Girskis (20 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p.), J.Demenius (11 tšk.), A.Latvelis (8 tšk.), A.Kalnutis (6 tšk., 10 atk. k.), E.Zaidelis (4 tšk.), G.Pavelčikas (2 tšk.) ir K.Meiliūnas (2 tšk.).

„KAMS“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse iškovojo tryliktąją pergalę ir žengia su trimis pralaimėjimais (13-3). „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ tai buvo septintoji nesėkmė ir ši ekipa išlieka su devyniais laimėjimais (9-7).

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ išbarstė ketvirtajame kėlinyje turėtą 12 taškų pranašumą ir nusileido „KAMS“ ekipai (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:30 val.)