Agava ASS & E+H vs KMT (76:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 23 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Visas varžybas pirmavusi ,,Agava ASS & E+H” komanda įveikė savo varžovus ,,KMT” užtikrinamu rezultatu.

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 23:58 val., peržiūros: 974

Sausio 23 dieną penktadienį J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje Įmonių lygos grupės varžybose šeimininkai ,,Agava ASS & E+H” priėmė svečius ,,KMT“. Nors šeimininkai susirinko į varžybas negausiai, tačiau žaisdami pozicinį krepšinį sugebėjo tausoti savo jėgas ir būti priekyje visas 40 minučių. Nors ,,KMT“ komanda vis keisdami gynybos taktiką stengėsi įsiveržti į priekį, bet vis priartėjus varžovai vėl atitoldavo, o po 20 minučių žaidimo šeimininkai įgiję dviženklę persvarą (38:23) vėliau ją tik didino ir tolo nuo svečiu komandos.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų taikliais metimais. Sužaidus 3 minutes šeimininkai surengė spurtą ( 11:2) ir įgijo persvarą. Tačiau svečių komanda nenuleido rankų ir kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą (17:12)

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem taikliais metimais, tačiau varžovai atsakė tritaškiu metimu ir neleido ,,Agava‘‘ komandai pabėgti, tačiau šeimininkai nesustojo ir padarė spurtą (6:0), kuris privertė ,,KMT‘‘ komandos prašyti minutės pertraukėlės. Antrąją kėlinio dalį komandos žaidė apyligiai, tačiau šeimininkai jau buvo susikrovė dviženklę persvarą (38:23)

Po ilgosios pertraukos svečiai stengėsi vis grįžti į žaidimą, tačiau jiems vis nesisekę. Per šį kėlinį ,,KMT“ komanda išnaudojo 3 minutės pertraukėles, kurios jai leido pelnyti daugiausiai taškų per šį kėlinį, tačiau varžovai atsakė irgi taikliais metimais, taigi po 30 minučių ,, Agava ASS & E+H” komanda buvo priekyje.(57:37)

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir laimėjo varžybas užtikrintu rezultatu (76:45)

Po rungtynių laimėtojų komandos kapitonas A.Sutkus teigė, jog pergalė jiems buvo laibai svarbi. Laimėjome šiandien, nes buvome nusiteikę ir susikaupę varžyboms, nors ir negausiai susirinkom į varžybas, bet laimėjimą lemia ne kiekybę o kokybė. Žinoma varžovai šiandien žaidė gerai, buvo gana gausiai susirinkę.

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 26 tšk., Artūras Nausėda – 18 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Saulius Salmanavičius – 10 tšk.

KMT: Darius Vaitkevičius – 13 tšk., Eimantas Šabonas – 11 tšk. (15 atk. kam.), Arvydas rudžianskas – 9 tšk.

„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)Kauno švara pirmoji padėjo žingsnį į priekį ketvirtfinalio etape. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:47 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.) "Agava ASS & E+H" po permainingos kovos privertė pasiduoti "Senukų" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:40 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)