DNC Eoltas & ISL Santermita vs Vieningas Kaunas (80:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 1133

Pirmadienį (11 07), J.Dobkevičiaus vid. m-kloje įvyko "Įmonių" lygos akistata tarp "DNC Eolto & ISL Santermitos" (šeimininkai) ir "Vieningo Kauno". Jau pirmojoje rungtynių pusėje susikrovę 21 taško pranašumą, šeimininkai išsaugojo jį iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę – 80:60 (20:10, 21:10, 20:22, 19:18).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (8:4). "Vieningas Kaunas" ilgą laiką iš liko per kovinį atstumą, tačiau kėlinuko pabaigoje "DNC Eoltas & ISL Santermita" spurtavo ir padidino skirtumą iki dviženklio (17:7). Kėlinuką komandos užbaigė apsikeisdamos taikliais metimais ir šeimininkai pirmavo – 20:10.

Antrajame kėlinyje A.Kalnučio, V.Albrekto ir J.Demenio pastangomis, "DNC Eoltas & ISL Santermita" padidino skirtumą iki 18 taškų (32:14). Vėliau pridėję dar kelis taškus šeimininkai jau pirmavo 23 taškais (39:16). Visgi kėlinio pabaigoje R.Šapalas padėjo "Vieningui Kaunui" šiek tiek sumažinti skirtumą – 41:20.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino skirtumą iki 24 taškų (49:25), o "Vieningas Kaunas" bandė pakartoti scenarijų su "Hidraulinėmis sistemomis", kuomet panaikinę 20 taškų deficitą, "Vieningo Kauno" krepšininkai dar bandė pakovoti dėl pergalės. Priartėjė iki 15 taškų (49:34) svečiai visgi sustojo ir leido "DNC Eoltui & ISL Santermitai" padidinti skirtumą iki 19 taškų (61:42).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai iš pradžių padidino skirtumą iki 26 taškų, o vėliau iki rekordinių 28 taškų (80:52). Visgi "DNC Eoltas & ISL Santermita" daugiau taškų nepelnė ir gavę aštuonis taškus be atsako, nugalėjo varžovus 20 taškų skirtumu – 80:60.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Arūnas Kalnutis – 19 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk., Aurimas Girskis – 10 tšk., Tomas Každailis – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Arnoldas Rupeika – 19 tšk., Rokas Šapalas – 13 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Didesnį jėgų rezervą turėję „DNC Eolto & ĮSP Santermitos“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno Grūdais“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ išbarstė ketvirtajame kėlinyje turėtą 12 taškų pranašumą ir nusileido „KAMS“ ekipai (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)