KAMS vs Vilmista (94:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po krepšiu karaliavusi „KAMS“ ekipa, po ilgosios pertraukos sutriuškino varžovus.

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 00:19 val., peržiūros: 957

Sausio 21 dieną, Kauno mechanikos mokykloje, susitiko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių komandos „KAMS“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Šį mačą, du kėlinius atsilaikę "Vilmista" krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą, kuris per paskutinius du kėlinius šoktelėjo net iki 33 taškų. 94:61 Šeimininkų naudai.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova. Komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau nors neženklia , bet kelių taškų persvara priekyje buvo šeiminkų ekipa. Sužaidus daugiau nei 5 minutes skirtumas buvo šoktelėjas iki 7 taškų 16:9, Tuomet sekė svečių komandos atsakas, kuris padėjo neatsilikti nuo varžovų didesniu skirtumu. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:18 priekyje „KAMS“.

Antrasis ketvirtis prasidėjo atkarpa 9:3, kurios dėka šeimininkai vėl susigrąžino neženklų pranašumą. Per likusią kėlinio dalį, nebeleidę priartėti bei sumažinti skirtumo, šeimininkai išsaugojo pranašumą ir turėdami 7 taškų persvarą užbaigė pirmąją rungtynių pusę, Po 2 kėlinių 39:32 priekyje „KAMS“ ekipa.

Po ilgosios pertraukos grįžę „KAMS“ komanda parodė savo tikrąjį veidą. Per trečiąjį kėlinį atsikovoję 13 kamuolių, iš kurių net 8 atkovoti Gintauto Mažeikos, šeimininkų komanda sužaidus mažiau nei 5 minutes pradėjo savąjį spurtą 23:1, kurio dėka sužaidus 3 kėlinius turėjo dviženklį pranašumą 70:47.

Ketvirtas ketvirtis „Vilmista“ komandai buvo tik formalumas. Per šį kėlinį, nemažinę tempo, „KAMS“ ekipa sugebėjo dar labiau padidinti skirtumą , kuris sužaidus 40 minučių siekė net 33 taškus Šeimininkų naudai. Rezultatu 94:61 laimėjo „KAMS“ komanda.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 25 tšk. (12 atk. kam.), Gintautas Mažeika – 24 tšk. (20 atk. kam.), Laimonas Alionis – 16 tšk., Henrikas Butkus – 15 tšk. (8 rezult. perd.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Giedrius Rinkevičius – 15 tšk., Mantas Vilimas – 11 tšk.

Po rungtynių pakalbintas "KAMS" komandos žaidėjas Justinas Pavlavičius kalbėjo: Pradėjom šiek tiek atsipalaidavę, tikėjomės lengvų rungtynių, bet kaip parodė praktika reikia žaisti su visais, reikia rodyti pagarbą visiems, o ne išėjus , kaip liaudiškai sakoma, nosį krapštyti. Po to labiau susiėmėm, pagrindinis pranašumas buvo po krepšiu, jie turėjo tik vieną didelį žmogų, mes išnaudojom labai gerai Gintą (Gintautą Mažeiką),jis žaidė nugara, sumetė praktiškai viską ką turėjo ir gynėjai šauniai bėgo į greitą puolimą. Perimti kamuoliai ir greiti taškai buvo viena iš pagrindinių persvarų kas lėmė mūsų šiandienos pergalę.

„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)Fenomenalus Justino Pavlavičiaus pasirodymas leido „KAMS“ iškovoti pergalę. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:36 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)