Best 4 You vs Vieningas Kaunas (55:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 20:39 val., peržiūros: 1208

2015 m. sausio 11 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Jono Pauliaus II-ojo gimnazijoje susitiko "Best 4 you" (šeimininkai) ir "Vieningas Kaunas" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai ir po jo 7 taškų pranašumą turėjo svečiai. Antrame kėlinyje "Best 4 you" sumažino atsilikimą dviem taškais ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 31:36. Trečiame kėlinyje spurtavo "Vieningas Kaunas" ir susikrovė keturiolikos taškų persvarą – 49:63. Ketvirtame kėlinyje šeimininkams buvo labai sunku rinkti taškus, o svečiai tuo naudojosi ir tik didino persvarą, tad galutinis rungtynių rezultatas – 55:86.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keturiais "Vieningo Kauno" taškais, o į tai septyniais taškais atsakė "Best 4 you" ir rezultatas – 7:4. Tritaškį pataikė Deividas Rinkūnas, o du taškus pridėjo Rokas Šapalas ir jau svečiai persvėrė rezultatą savo naudai – 7:9. Keturis taškus pelnė "Best 4 you", o devyniais atsakė "Vieningas Kaunas" ir rezultatas jau – 11:18.
Du taškus pelnė Liudas Čekavičius, o dvitaškiu su pražanga atsakė Deividas Rinkūnas – 13:21. Iki ketvirčio pabaigos "Best 4 you" skirtumą sumažino vienu tašku ir po pirmojo ketvirčio – 16:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apskeitus po dvitaškį, o tuomet du taškus pelnė Deividas Rinkūnas ir rezultatas – 18:27. Dešimt taškų bet atsako pelnė šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 28:27. Du taškus pelnė Deividas Plerpa, o vieną baudos metimą pridėjo Osvaldas Sarpalius ir rezultatas – 28:30. Iki kėlinio pabaigos tritaškų pataikė Lukas Jagminas, o šešiais taškais atsakė "Vieningas Kaunas" ir po dviejų kėlinių – 31:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais šeimininkų ir dviem svečių taškais – 37:38. Tris tritaškius pataikė "Vieningas Kaunas", o penkiais taškais atsakė "Best 4 you" – 42:47. Dar keturis taškus pelnė svečiai, o lygiai tiek pat atsakė ir šeimininkai – 46:51. Dar po tris taškus apsikeitė komandos, o "Vieningas Kaunas" iki kėlinio pabaigos pelnė devynis taškus be atsako, ir po trijų kėlinių – 49:63.

Ketvirtą kėlinį spurtu 2:16 pradėjo "Vieningas Kaunas" ir susikrovė 28 taškų pranašumą – 51:79. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir tritaškį smeigė Ovidijus Stropus, ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:86.

"Best 4 You": Karolis Klimas – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Lincevičius – 7 tšk.

"Vieningas Kaunas": Deividas Rinkūnas – 28 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 20 tšk., Deividas Plerpa – 9 tšk. (17 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)