Sporto asociacija „Persvara“ – 2 vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (43:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 01:04 val., peržiūros: 890

Gruodžio 1 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sporto asociacija "Persvara" – 2" susitiko su svečiais „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“. Prieš šias rungtynes šeimininkai buvo iškovoję 1 pergalę, bei patyrę 4 pralaimėjimus, o svečiai savo sąskaitoje turėjo 2 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo gana apylygiai, komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir po kelių sužaistų minučių rezultatas tapo 4:2, šeimininkų naudai. Visgi, toliau sekė ir vienos ir kitos komandų sausos atkarpos. Svečiai surengė spurtą 6:0 bei atitrūko keturiais taškais, bet šeimininkai atsakė dar geresniu spurtu – 9:0 ir po šios atkarpėlės rezultatas tapo 13:8. Vis dėlto svečiai geriau sužaidę kėlinuko pabaigą prisivijo savo varžovus iki minimalaus skirtumo ir po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 13:12 šeimininkų naudai.

Antrajame rungtynių ketvirtyje svečiai pademonstravo gerą gynybą ir varžovams leido įmesti tik 8 taškus. Nors ir kėlinys nebuvo rezultatyvus šeimininkams, bet jie tą kėlinį pradėjo geriau. Po kelių sėkmingų atakų, rezultatas tapo 18:14, pastarųjų naudai, bet svečiai nebuvo linke nusileisti ir surengė 12:0 atkarpą. Kėlinio pabaigoje dar du taškus įmetė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2" ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo 21:26 „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ naudai.

Trečiajame kėlinyje kaip ir antrajame svečiai demonstravo kietą bei gerą gynybą, bet atvirkščiai nei antrajame, pagerino puolimą ir užsitikrino rungtynių nugalėtojo vardą. Trečiasis ketvirtis prasidėjo 4 iš eilės svečių taškais. Kelias minutes komandos žygiavo koja kojon, bet „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ įjungė aukštesnę pavarą ir dėka Artiomo Marchockio ir Vilmanto Vainausko dueto surengė atkarpą 18:2, taip užbaigdami ketvirtį rezultatu 26:9.

Ketvirtasis kėlinys svečių ekipai buvo tik formalumas. Per daug nesistengdami „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ sugebėjo laimėti rungtynių ketvirtį 18:13 ir visas rungtynes rezultatu 70:43

Po rungtynių paklaustas kas lėmė pralaimėjimą „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ ekipos treneris atsakė: " Manau, jog šiandien trūko žaidėjų, ir šiaip pirmoje pusėje pagelbėjo varžovų netaiklūs metimai ir klaidos, tai sužaidėm apylygią pirmą pusę. Na, o antroje rungtynių pusėje paleidom varžovus, patys daug klaidų pridarėm ir tiesiog nieko nepataikėm, o varžovai pradėjo pataikyti, atsiplėšė ir iškovojo pergalę".

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Ovidijus Ašmena – 14 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Marciulevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Cylikas – 5 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vilmantas Vainauskas – 33 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Juras Kulvecas – 13 tšk., Artiomas Marchockis – 7 tšk.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)