Celsis vs Agava ASS & E+H (67:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 23:59 val., peržiūros: 1162

Gruodžio 2 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų "Celsis" ir svečių "Agava ASS & E + H". Prieš šias rungtynes abi ekipos buvo iškovojusios po 1 pergalę, bei patyrusios po 4 pralaimėjimus.

Pirmasis rungtynių kėlinys pasižymėjo tuo, jog buvo labai nerezultatyvus. Nei viena, nei kita ekipos nesugebėjo peržengti 10 taškų ribos. Bet vis tik svečiai sugebėjo įgyti minimalų pranašumą po pirmojo kėlinio, kuris baigėsi rezultatu 8:7.

Antrajame ketvirtyje abi ekipos įjungė aukštesnes pavaras. Šis ketvirtis taip pat buvo labai atkaklus, nes pirmaujančios komandos vaidmuo keitėsi ne vieną ir ne du kartus. Sužaidus kelias antrojo ketvirčio minutes šeimininkai surengė sausą atkarpą 8:0 ir įgijo 5 taškų persvarą – 15:10. Bet svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir surengė taip pat sėkmingą atkarpą – 12:2 ir po sužaistų 5 minučių rezultatas tapo 21:17, „Agava ASS & E+H“ ekipos naudai. Likusio kėlinio metu vyko atkakli kova, bet svečiai sugebėjo prieš pertrauką susikrauti 5 taškų pranašumą – 33:28.

Trečiasis kėlinys kaip ir antrasis prasidėjo atkakliai ir kovingai, bet įpusėjus jam, "Celsis" surengė įspūdingą atkarpą, kurią jie laimėjo 16-0. Šeimininkai dar spėjo ketvirčio pabaigoje įmesti 2 taškus, bet po trečiojo kėlinio rezultatas tapo 47:40, šeimininkų naudai.

Ketvirtąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmąsias 2 minutes įmetė 4 taškus be atsako ir rezultatas tapo 47:44. Vis dėlto, paprašę minutės pertraukėlės šeimininkai pamažu pradėjo didintį ir įpusėjus rungtynių ketvirčiui rezultatas tapo 59:48. Vis gi svečiai nebuvo linkę nusileisti ir sugebėjo priartėti iki 3 taškų, bet šaltus nervus išlaikę šeimininkai sugebėjo atsilaikyti ir laimėjo rungtynes 67:59.

Po rungtynių vienas iš naudingiausių "Celsis" komandos žaidėjų, Mantas Valatkevičius paklaustas kas lėmė jo ekipos pergalę atsakė: "Manau, jog kovingumas, mūsų greitos atakos. Varžovų susirinko mažai, tai antroje pusėje turbūt pavargo. Ir dar noriu pasveikinti komandą, kad po ilgos pertraukos iškovojom pergalę".

Po pralaimėjimo paklaustas, kas lėmė jo komandos pralaimėjimą "Agava ASS & E+H“ komandos kapitonas atsakė: "Na šiandien labai mažai žmonių susirinko ir priešininkai stiprūs, jų daugiau, jaunesni, be to ir amžius daro savo.."

Celsis: Ignas Krukonis – 25 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gediminas Pečkaitis – 17 tšk., Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Agava ASS & E+H: Saulius Salmanavičius – 22 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 15 tšk., Tomas Čepkauskas – 10 tšk.

„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)