Vėjų linija & Garliavos duona vs Senukai (61:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą.

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 1215

Pirmadienį, vasario 23 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" prieš svečių "Senukai" ekipą. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (14:20). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek pristabdyti svečių puolimą, bet kėlinį vistiek pralošė 4 taškais – (31:41). Trečiame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa papuolė į duobę, "Senukai" dar labiau atitolo nuo varžovų ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 17 taškų – (40:57). Ketvirtame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo, leido šeimininkams sumažinti skirtumą, bet rungtynes vistiek laimėjo "Senukų" ekipa rezultatu – (61:74).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos puikiai sužaista atkarpa – (8:3), vėliau sekė "Senuku" ekipos pelnyti 5 taškai iš eilės ir sužaidus 4 minutes rezultatas tapo lygus – (8:8). Prabėgus dar vienai minutei, šeimininkams pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir rezultatas tapo -(12:8). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė įspūdingą spurtą – (2:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:20).

Antrame kėlinyje "Senukai" surengė dar vieną spurtą – (2:12), po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (16:32). Sužaidus dar apie 2 minutes šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus, o svečiams 2 ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų – (21:34). Per likusį laiką šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (10:7) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 10 taškų – (31:41).

Trečio kėlinio pradžią geriau pavyko sužaisti "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai, kuri pelnė 4 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki vienženklio – (35:41). Sužaidus dar apie 3 minutes "Senukų" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (1:11) ir skirtumas padidėjo iki 16 taškų – (36:52). Antroje kėlinio dalyje komandos susikoncentravo gynyboje, pelnė vos po kelis taškus ir po trijų kėlinių komandas skyrė 17 taškų – (40:57).

Ketvirto kėlinio pradžia geriau pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda, kuri sužaidus 5 minutes sugebėjo sumažinti skirtumą 2 taškais – (52:67). Per likusį laiką svečiai leido dar 2 taškais sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:74).

Po pralaimėtų rungtynių "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos treneris kalbėjo: "Paleidome... Labai blogai sužaidėme trečio kėlinio pradžią. Varžovai buvo stipresni, rungtynės buvo agresyvios, dėl to ir pralaimėjome."

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 20 tšk., Andrius Raila – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Benas Mockus – 10 tšk.

Senukai: Andrius Bulotas – 29 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Juodviršis – 16 tšk., Simanas Karalius – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)