Lietuvos geležinkeliai vs Autotoja (58:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Autotoja“ panaikino dvidešimties taškų deficitą bei iškovojo solidžią pergalę

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 733

Sekmadienį, sausio 11 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Lietuvos geležinkelių" ir svečių "Autotojos" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje pastebimai stipresni buvo aikštės šeimininkai, kurie buvo įgiję dvidešimties taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis ir "Autotojos" krepšininkų snaiperiai užbombardavo varžovų krepšį. 58:75 (21:10, 17:17, 12:24, 8:24).

Susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai iškart šovė į priekį ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau "Autotojos" krepšininkai bandė vytis varžovus, tačiau žaidimas jiems klostėsi itin nelengvai, ko pasekoje "Lietuvos geležinkeliai" spurtavo 10:4 ir po pirmojo kėlinuko jau turėjo vienuolikos taškų persvarą. 21:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai tęsė savo sėkmingą puolimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septyniolikos taškų. Toliau sekė svečių ekipos taiklus tolimas metimas, tačiau čia pat sekė "Lietuvos geležinkelių" penki taškai iš eilės, kurių dėka šeimininkų pranašumas išaugo iki dvidešimties taškų, tačiau jų nelaimei traumą gavo Dalius Grušauskas, po kurio netekties šeimininkų žaidimo kreivė pakrypo žemyn, ir per likusį laiką jų persvara sumažėjo iki vienuolikos taškų. 38:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimo vadžias tvirtai savo rankose ir toliau laikė svečių krepšininkai bei vieną po kito tolimus metimus pataikęs M.Kvedaras tempė komandą į priekį, ko pasekoje jau netrukus rezultatas tapo lygus. Einant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą "Autotojos" žaidėjai ir toliau rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo minimalų pranašumą. 50:51.

Paskutinėje rungtynių dalyje "Lietuvos geležinkeliai" galutinai palūžo. Nors pirmas kelias minutes žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai surengė lemiamą spurtą 0:13. kuris tęsėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos, bei atnešė "Autotojai" pergalę rezultatu 58:75.

Po rungtynių nugalėtojai neišsirinko atstovo spaudai.

"Lietuvos geležinkeliai": Mindaugas Visockis – 15 tšk., Dovydas Blinkus – 14 tšk. (11 atk. kam.), Dalius Grušauskas – 8 tšk.

"Autotoja": Mantas Kvedaras – 29 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 14 tšk., Arvydas Račkus – 12 tšk., Marius Neščiokas – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)Po atkaklios kovos „Senukai“ išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Autotoja“ su kaupu atsirevanšavo „Celsiui“ ir grąžino pusfinalio serijoje pusiausvyrą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)