Rapala vs Sanitex (70:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1145

Vasario 22 dieną, V.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Rapala“ (šeimininkai) ir „Sanitex“ ekipos. Nors pirmą kėlinuką kur kas geriau sužaidė „Rapalos“ krepšininkai, tačiau antrajame kėlinyje spurtavę svečiai, padarė šias varžybas kupinas intrigos. Antroji rungtynių pusė taip pat buvo labai banguota, tačiau visgi šeimininkai buvo tie, kurie išėjo iš sporto salės kaip nugalėtojai. Galutinis rungtynių rezultatas – (70 – 64).

Rungtynėms prasidėjus kiek geriau atrodė svečiai. Jie nieko nelaukę išsiveržė į priekį rezultatu (2-8). Tačiau likusi kėlinuko dalis visiškai priklausė šeimininkams. Per likusį pirmo ketvirčio laiką, „Rapala“ sukūrė neįtikėtiną spurtą (21-1) ir pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo rezultatu (23 – 9).

Antrasis kėlinukas prasidėjo visiškai kitaip. Šįkart jau spurtavo svečiai. Pradėję kėlinuką spurtu (3-15) sumažino turėtą deficitą iki 2 taškų (26-24). Likusi kėlinuko dalis taipogi buvo gan banguota. Šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir vėl pirmavo dviženkliu taškų skirtumu (34-24). O kėlinuko pabaigoje svečiai pelnė 6 taškus be atsako. Taigi, kėlinukas pasibaigė šeimininkams turint 4 taškų pranašumą (34 – 30).

Po ilgosios pertraukos, žaidimas kiek išsilygino. Tačiau tai truko neilgai. Per pirmas kelias minutes abejoms ekipos apsikeitus keletu taiklių metimų, šeimininkai vėl ėmėsi iniciatyvos ir spurtavo (11-2) taip padidindami savo persvarą iki 11 taškų (50-39). Bet kėlinuko pabaigoje „Sanitex“ griebė jautį už ragų. Jie pelnė 10 taškų be atsako ir prieš prasidedant ketvirtam kėlinukui atsiliko tik 1 tašku (50 – 49).

Ketvirtasis kėlinukas turėjo būti tikrai įtemptas ir įdomus. Tačiau šeimininkai matyt nusprendė, jog reikia tašką padėti kiek ankščiau. Jau prasidėjus kėlinukui, „Rapalos“ krepšininkai griebėsi iniciatyvos ir lėtai, bet užtikrintai ėmė didinti savo pranašumą. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, jie pirmavo 10 taškų skirtumu (67-57), ir jau viskas buvo daugmaž aišku. Svečiai dar bandė gelbėtis pataikę porą taiklių tritaškių metimų, tačiau šeimininkai tvarkingai sužaidė rungtynių pabaigą ir nugalėjo varžovus rezultatu (70 – 64).

Rapala: Mindaugas Pažėra – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 13 tšk.

Sanitex: Giedrius Katliorius – 16 tšk., Paulius Stankūnas – 15 tšk., Paulius Vaškevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Bubliauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno tiltai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:27 val.)Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)16 taškų deficitą panaikinę „Rapalos“ žaidėjai palaužė „Senukus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:42 val.)