Kauno švara vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (76:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 00:21 val., peržiūros: 1180

Antradienio vakarą "Kauno švara" svao aikštėje, "rind" pirmenybių, K pogrupio rungtynėse, priėmė "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" krepšininkus. Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavę svečiai, po ilgosios pertraukos vis daugiau klydo, o, tuo pasinaudoję, šeimininkai išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu 76:70.

Mačo pradžia sėkmingiau klostėsi "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" krepšininkams, svečiai išsiveržė į priekį 3:5. "Švara" netrukus persvėrė rezulatatą (8:7), tačiau neilgam – svečiai laimėjo antrąją kėlinuko dalį ir pirmavo 15:20.

Antrojoi ketvirčio pradžioje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" padidino savo pranašumą iki septynių taškų (17:24), tačiau aikštės šeimininkai atsakė devyniais iš eilės taškais ir išsiveržė į priekį 26:24. Kėlinuko pabaigoje iniciatyvą vis dėlto susigrąžino "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ir baigė ketvirtį pirmaudami 28:29.

Trečiąjį kėlinį "Kauno Švara" pradėjo dviem tolimais metimais išsiverždami į priekį (34:29). Svečiai taip pat nesnaudė ir ėmėsi mažinti atsilikimą (34:33). minimalus skirtumas išsilaikė bene iki kėlinio vidurio, kols aikštės šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir nutolo iki septynių taškų, o paskutinėmis minutėmis "Švara" pelnė dar aštuonis "sausus" taškus ir baigė kėlinuką pirmaudami 54:44.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" kiek sumažino atsilikimą (57:50), tačiau šeimininkai išsaugojo iniciatyvą ir greit dar labiau padidino persvarą – 64:51. Antroje ketvirčio pusėje svečiai daugiausia baudos metimais pamažu artėjo prie varžovų, tačiau "Švaros" krepšininkams pavyko išsaugoti pergalę – 76:70.

Kauno švara: Mykolas Brusokas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Titas Kažemėkas – 10 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Martynas Kadakauskis – 17 tšk., Egidijus Kumža – 15 tšk., Tautvydas Buzas – 15 tšk. (7 išpr. praž.)

„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)Nesportišku elgesiu pažymėtose rungtynėse pergalę šventė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:03 val.)Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:16 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)