Kautra & Mesoderma – DB vs Chemcentras (93:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos pasirodęs P.Grėbliūnas padėjo įveikti „Chemcentrą“

2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 00:28 val., peržiūros: 1080

Trečiadienį (02.25) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko ‘Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Kautra & Mesoderma – DB“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Ketvirtajame kėlinyje neatlaikę šeimininkų spurto, „Chemcentro“ krepšininkai pralaimėjo – 93:83 (24:23, 17:16, 26:19, 26:15).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (13:3). Kol R.Misevičius pro šalį švaistė tritaškius metimus, darbo ėmėsi J.Eitmantavičius ir J.Jurkus. Pataikę keturis tritaškius, „Chemcentro“ krepšininkai persvėrė rezultatą (18:19). Visgi kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir susigrąžino minimalią persvarą – 24:23.

Antrajame kėlinyje „Chemcentras“ surengė spurtą ir įgijo 8 taškų persvarą (29:37). Kėlinukui įpusėjus „Kautra“ buvo priartėjusi iki penkių taškų (38:43), tačiau vėliau J.Eitmantavičiaus vedamas „Chemcentras“ vėl šiek tiek padidino skirtumą – 41:49.

Po ilgosios pertraukos pasirodęs P.Grėbliūnas pakeitė vaizdą aikštelėje. Šeimininkai po truputi artėjo link varžovų ir kėlinuko pabaigoje juos paviję sumažino skirtumą vos iki vieno taško (67:68).

Paskutiniajame kėlinyje visos kortos buvo „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkų rankose. Spurtavę (14:3), jau pačioje kėlinuko pradžioje šeimininkai įgijo 10 taškų pranašumą (81:71). Du R.Misevičiaus tritaškiai dar bandė grąžinti intriga ir sušvelnino skirtumą iki keturių taškų (81:77), visgi P.Grėbliūno ir T.Vaitkūno tritaškiai vėl atstatė dviženklę persvarą (87:77), kuria pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos – 93:83.

Kautra & Mesoderma – DB: Paulius Grėbliūnas – 22 tšk., Audrius Labanauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 18 tšk. (9 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Petrošius – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Chemcentras: Rokas Misevičius – 38 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Jonas Jurkus – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)