Celsis vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (75:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 23 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias rungtynes

2016 vasario 23 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 959

Antradienio vakarą Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių, aštunfinalio atkrintamosios rungtynės ( mažoji taurė), kuriose jėgas surėmė „Celsis“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai).

Dvikovą užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ( 9:2). M.Kadausko tritaškis metimas sušvelnino skirtumą iki keturių taškų, tačiau „Celsis“ toliau naudojosi varžovų gynybos spragomis ir greitai atstatė pranašumą ( 13:5). Šeimininkai nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų, kur svečius stabdė asmeninėmis pražangomis, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa realizavo baudos metimus ir skirtumas vėl ištirpo iki keturių. Kėlinuko pabaigoje „Celsis“ užpuolė keletą greitų atakų ir vėl pabėgo nuo varžovų – 18:11.

Antram kėlinukui prasidėjus šeimininkai toliau žaidė aukštesne pavara ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 28:15). Po minutės pertraukėlės „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ svečiams pavyko susitvarkyti su gynyba ir puolimu, kur spurtavo atkarpą 8:0 ( 28:23). „Celsis“ pajutęs pavojų pataikė du tritaškius metimus ir vėl atstatė pranašumą. Likus žaisti apie minutę laiko svečiai pasinaudojo šeimininkų klaidomis ir prieš ilgąją petrauką komandas skyrė tik keturi taškai – 34:30.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa toliau žaidė lyg ant bangos ir ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir pirmą kartą šios dienos rungtynės įsiveržė į priekį ( 34:36). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Ketvirčio pabaigoje svečiai neišlaikė iniciatyvos savose rankose, o šeimininkai ataka po atakos pradėjo tolti nuo varžovų – 56:46.

Ketvirtame kėlinyje D.Valatkevičius įsūdė du tolimis tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 65:49). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa dar bandė vytis varžovus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. „Celsis“ išlaikė pranašumą savose rankose ir pradėjo pergalingai atkrintamąsias rungtynes – 75:60.

Po laimėtų rungtynių „Celsis“ ekipos treneris, L.Pečkaitis, kalbėjo:“Varžovas žinomas. Aišku, mus jau gaubė laimėtojo aureolė ir sunku nusiteikti. Susirinkome beveik visi. Bandžiau nuteikti komandą, kad būtų rimtos varžybos. Taip ir planamove, bet su gynyba iš karto pradėjome strigti. Yra nusiteikimas ir tu nieko nepadarysi.Kai žinai, kas yra varžovas ir nusiteikimas teoriškai toks, o praktiškai gavosi taip. Pats norėjau daugiau pažaisti ir atsarginių buvo, bet taip gavosi. Pirma pergalė yra. Varžovai sustiprėję yra. Šaunuoliai Visą laiką jie kovojo , čia yra geras bruožas. Norėjome juos spausti, bet taip gavosi, kad gavome greitas atakas. Antros rungtynės turėtų būti ne ką neįdomesnės.“

Celsis: Deividas Valatkevičius – 19 tšk., Žilvinas Balynas – 13 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 20 tšk., Egidijus Kumža – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Elingas Čekas – 11 tšk.

„Celsis“ visus reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:15 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)Celsis neturėjo vargo su Vėjų linija & Garliavos duona (2016 vasario 09 d., antradienis, 21:27 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 11 d., penktadienis, 22:30 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Celsiui“ džiaugtis pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 21:14 val.)