Kauno tiltai vs Kautra & Mesoderma-DB (77:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 23 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“

2016 vasario 23 d., Antradienis, 21:29 val., peržiūros: 1002

Vasario 23 dieną, Jachtklube įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštėlės šeimininkai „Kauno tiltai“ priemė svečius „Kautros & Mesodermos-DB“ krepšininkus. Abi ekipos į aštuntfinalį žengė savo grupėse užemusios trečiąsias vietas, tad buvo tikimasi atkaklios ir įnirtingos kovos šiame aštuntfinalio susitikime.

„Kauno tiltai“ pirmo kėlinuko pradžioje surengė rezultatyvią atkarpą ir po E. Jančausko dvitaškio pirmavo 9:3. Tačiau labai greitai svečiai po keturių taiklių V. Jaciko baudos metimų prisivijo varžovus 14:12. Kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkai spurtavo ir po pirmo kėlinuko pirmavo 21:13.

Antro kėlinuko pradžioje „Kautra & Mesoderma-DB“ pabandė prisivyti varžovus ir sužaidus kelias minutes pralaiminėjo jau tik dviem taškais, tačiau M. Mažeikos ir G. Purausko tritaškiai vėl šiek tiek nutolino „Kauno tiltus“ 31:25. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė svečiams, kurie vedini M. Karausko ir J. Ališausko persverė rungtynių rezultatą savo komandos naudai ir įpusėjus susitikimui pirmavo 36:37.

Trečiajame ketvirtyje abi ekipos beveik tris minutes nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau ledus pralaužė šeimininkų ekipos žaidėjo M. Mažeikos taiklus dvitaškis su pražanga. Tačiau turima persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai, kadangi nesustabdė „Kautros & Mesodermos-DB“ ekipos žaidėjo M. Karausko, kuris pelnė devynis taškus iš eilės savo ekipai, kurie leido po trečiojo kėlinuko svečiams pirmauti 53:55.

Iki ketvirtojo kėlinuko vidurio vis dar vyko atkakli kova. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus kėlinukui rezultatas dar buvo lygus 63:63. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė aikštelės šeimininkams, kuriems pavyko keletą atakų apsiginti, rezultatyviai užpulti, ko pasekoje buvo iškovota pergalė pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 77:72 „Kauno tiltų“ komandos naudai.

„Eksperto nuomonė, kad kova tarp abiejų ekipų bus labai atkakli, buvo visiškai teisinga?“

„Kauno tiltų“ ekipos žaidžiantysis treneris M.Mažeika: „nieko kito ir nebuvo galima tikėtis, ir turnyrinė lentelė tą parodė, ir mes tikėjomės tokios atkaklios kovos. Gerai, kad išsaugojom savo aikštelės pranašumą, laimėjom namuose, kitų rungtynių laukiam irgi tokių pačių, tikrai nebus lengviau. Tikimės praeiti šį etapą, bet lengva nebus“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno tiltai: Giedrius Purauskas – 23 tšk. (8 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 20 tšk., Mindaugas Mažeika – 17 tšk., Evaldas Jančauskas – 11 tšk.

Kautra & Mesoderma-DB: Mantas Karauskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Ališauskas – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Vilius Jacikas – 12 tšk.

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)Emocingose rungtynėse pirmą pergalę po pratęsimo šventė „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)