Kauno tiltai vs Kauno oro uostas & KAMS (60:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“.

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 21:43 val., peržiūros: 1157

Spalio 20 dieną, Kauno jachtklubo sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" ir "Kauno oro uostas & KAMS" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Kauno tiltai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (24:19). Antrame kėlinyje šeimininkams dar 1 tašku pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – (36:30). Trečiame kėlinyje "Kauno oro uostas & KAMS" ekipai pavyko persverti rezultatą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (44:53). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar labiau padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (60:80).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno oro uosto & KAMS" ekipos tolimu metimu, vėliau sekė 7 iš eilės pelnyti "Kauno tiltų" taškai, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas tapo – (7:3).Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko dar vienu tašku padidinti skirtumą ir kėliniui įpusėjus rezultatas tapo – (13:8). Antroje kėlinio dalyje komandos aktyviai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinio priekyje vis dar buvo "Kauno tiltai" – (24:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno oro uosto & KAMS" ekipos spurtu – (4:8), po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo – (28:27). Sužaidus dar kelias minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko truputi atitrūkti – (32:29). Per likusį laiką svečiai turėjo progą išlyginti rezultatą, bet pramestos 6 baudos leido "Kauno tiltams" po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (36:30).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai dėkingas "Kauno tiltams". Šeimininkai nors pirmieji pelnė taškus trečiame kėlinyje po jų sekė taškų badas. Svečiai surengė spurtą – (2:11) ir kėliniui įpusėjus pirmaujanti komanda pasikeitė – (38:41). Antroje kėlinio dalyje svečiai dar surengė vieną tikslią atkarpą – (6:12), po kurios trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (44:53).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygiai taip pat kaip trečiasis. Šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (2:17), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse – (46:70). Per likusį kėlinio laiką "Kauno tiltams" pavyko šiek tiek susikaupti, kas leido sumažinti skirtumą iki 20 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (60:80).

Po laimėtų rungtynių "Kauno oro uosto & KAMS" ekipos treneris kalbėjo: "Pradžioje labai sunkiai pradėjome, žaidėme su trimis aukštais, kas palengvino varžovams žaidimą. Vėliau radome optimalų penketuką, pavyko greičiau sužaisti ir tuo pačių atitrūkti. Vėliau išlaikėme susikauptą persvarą ir laimėjome rungtynes."

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 14 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Kmitas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno oro uostas & KAMS: Povilas Grikštas – 17 tšk., Laimonas Alionis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Pavlavičius – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Darius Šilinskis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Žioba – 11 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)Kauno oro uostas & KAMS iškovojo pirmąją pergalę pusfinalyje. (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)