Hidraulinės sistemos vs DNC Eoltas & ISL Santermita (77:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:41 val., peržiūros: 1092

Sekmadienį, vasario 7 dieną, V. Kuprevičiaus mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai „DNC Eoltas & ISL Santermita“. Iki šio susitikimo abi ekipos buvo skirtingose turnyrinės lentelės pusėse. „Hidraulinės sistemos“ (12-3) žengė antroje grupės vietoje, tuo tarpu svečiai (6-10) rikiavosi penktojoje.

Rungtynių pradžioje „DNC Eoltas & ISL Santermitos“ duetas D.Budginas ir T.Každailis vedė svečius į priekį ir įpusėjus ketvirčiui jiems leido pirmauti 8:10. Visgi, į tai šeimininkai atsakė trijų minučių atkarpą laimėję 8:0, tačiau labai greitai „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai vėl sumažino varžovų persvarą iki vieno metimo ir po pirmo kėlinuko pralaiminėjo 21:18.

Antrajame kėlinuke po T. Každailio tolimo metimo svečiai įsiveržė į priekį 24:26, tačiau tokie pat taiklūs P. Čižausko ir T. Vasiliausko tritaškiai vėl išvedė „Hidraulines sistemas“ į priekį 30:26. Visgi, laimėta kėlinuko pabaiga 2:8 leido svečiams įpusėjus rungtynėms pirmauti 32:34.

Trečiajame kėlinuke po šešių L. Mecelio taškų ir taiklaus T. Každailio tritaškio „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmavo 37:43. Tačiau iki kėlinuko pabaigos „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko rezultatą išlyginti 47:47.

Ketvirtasis kėlinukas ir toliau vyko permainingai kaip ir visos šios rungtynės. Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei keturioms minutėms, T. Vasiliausko dvitaškis padidino šeimininkų pranašumą iki 62:55. Šį septynių taškų pranašumą „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko išlaikyti dar dvi minutes 67:60. Tačiau kėlinuko pabaigoje du iš eilės įmesti D. Budgino tritaškiai metimai persverė rezultatą svečių komandos naudai. Likus 26 sekundėms „Hidraulinių sistemų“ žaidėjas T.Vasiliauskas stojo mesti baudų metimų – pirmas taiklus metimas išlygino rezultatą, tačiau ranka sudrebėjo metant antrąjį metimą ir rezultatas buvo 68:68. Paskutinė ataka priklausė „DNC Eoltui & ISL Santermitai“, tačiau sunkus D. Budgino tritaškis metimas paskutinėmis kėlinio sekundėmis buvo netikslus, taip komandas pasiųsdamas į pratęsimą.

Pratęsime komandos žaidė taškas į tašką, nei viena nebuvo atitrūkusi didesniu nei vieno taiklaus metimo atstumu. Puikus „Hidraulinių sistemų“ pataikymas nuo baudų metimų linijos pratęsime leido jiems pirmauti 77:75. Paskutinė ataka priklausė svečiams, tačiau T.Každailis užsižaidė su kamuoliu ir nesugebėjo išmesti metimo, taip atnešdamas pergalę „Hidraulinėms sistemoms“. Rungtynės taip ir baigėsi 77:75 „Hidraulinių sistemų“ naudai.

Po rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos žaidėjas K.Šabūnas sakė, jog tikrai rungtynės buvusios sunkios: „rungtynių pabaigoje sakiau vyrams, susiimam, nepaleidžiam žaidimo ir šiaip ne taip laimėjom po pratęsimo. Antras pratęsimas per antras varžybas, tiesiog, gal vyrai pavargę, sunku pasakyti, bet kovėmės iki galo ir laimėjom“.

Tuo tarpu „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos žaidėjas E.Sliežauskas buvo patenkintas savo komandos žaidimu šiose rungtynėse: „esame patenkinti, kad pasipriešinome vieniems grupės lyderių“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Marius Markevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 14 tšk., Povilas Čižauskas – 11 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Donatas Budginas – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Každailis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Ignas Vanagas – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)