Callcredit vs Kauno švara (41:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kauno švara“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį

2016 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 1047

Ketvirtadienį, vasario 25 dieną. Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp namuose žaidusių „Callcredit“ krepšininkų ir svečių „Kauno švaros“. Pirmąsias šių komandų rungtynes po atkaklios kovos „Kauno švara“ buvo laimėjusi rezultatu 82:80 ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių 1:0.

Rungtynes pradėjo L. Ivanovo ir Š. Kryžiaus trijų tritaškių serija, po kurios „Kauno švara“ buvo priekyje 2:9. Tačiau tada svečių puolimas trims minutėms sustojo, visgi tuo „Callcredit“ nesugebėjo pasinaudoti, nes ir patiems krepšys buvo užsirišęs. Kėlinuko pabaiga priklausė „Kauno švaros“ krepšininkams, kurie po pirmo ketvirčio turėjo aštuonių taškų pranašumą 12:20.

Antro ketvirčio pradžioje svečiai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė beveik iki kėlinuko pabaigos ir tik paskutinėmis pirmos pusės minutėmis pelnyti du A. Rimo tolimi metimai sumažino „Callcredit“ deficitą iki 27:35.

Trečio kėlinuko pradžioje tas pats A.Rimas įmetė dar vieną tritaškį, po kurio svečiai priartėjo 32:37. Tačiau per likusias aštuonias minutes kėlinuke „Callcredit“ įmetė vos vieną tašką, o svečiai, vedini L. Ivanovo ir A. Olberkio, tuo puikiai pasinaudojo ir po trijų ketvirčių šių rungtynių ir šios poros nugalėtojas jau buvo aiškus. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 33:53.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Visgi, šeimininkams taip ir krepšys neatsirišo, Iš žaidimo „Callcredit“ šiose rungtynėse pataikė vos 28% visų savo metimų. Nesunki „Kauno švaros“ pergalė rezultatu 41:67 atverė šiai komandai kelią į Didžiosios taurės aštuntuką, kuriame susitiks su „Vieningo Kauno“ ir „DNC Eolto & ISL Santermitos“ poros nugalėtoju.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris K.Bytautas sakė: „per sezoną 3:0, tai viską pasako. Žaidėm tris kartus, triskart laimėjom“. Ko laukiate ketvirtfinalyje? „Vieningo Kauno“ laukiame ir tikimės to paties“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Callcredit: Arūnas Rimas – 19 tšk., Darius Šiumeta – 10 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 12 tšk., Šarūnas Kryžius – 12 tšk., Andrius Olberkis – 10 tšk.

„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:11 val.)Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:55 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)