Dentist Team vs RVG Baldai (62:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 1008

Lapkričio 22 dieną, 16:00 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Vos šešiese susirinkę šeimininkai varžovams šį vakarą rimčiau pasipriešinti nesugebėjo. Praktiškai viso susitikimo metu dviženklį pranašumą išlaikę „RVG Baldai“ žaidėjai diktavo savo sąlygas aikštėje ir pasiekė nesunkią pergalę, rezultatu 62:77.

Nors susitikimo pradžioje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet labai greitai į priekį pabėgo svečiai, kurie puikiai pataikė iš toli ir jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. „Dentist Team“ komanda ne tik turėjo saugotis pražangų, tačiau jiems reikėjo ir tausoti jėgas, nes žaisti turint vos vieną keitimą buvo išties nelengva. Rungtynėms įsibėgėjus „RVG Baldai“ žaidėjai pajuto, kad šiandien yra pranašesni už varžovus, tad jų atakos ne visuomet baigdavosi logiškais sprendimais, o pranašumas iki ilgosios pertraukos beveik nepakito. Po dviejų kėlinukų „RVG Baldai“ pirmavo rezultatu 26:39.

Antroje rungtynių dalyje „RVG Baldai“ sėkmingai išlaikė distanciją ir artėjo pergalės link. Svečių ekipoje progą pažaisti gavo visi 11 registruotų krepšininkų, o skirtumui pasiekus daugiau nei 20 taškų ribą išnyko ir bet kokia intriga. Tačiau „Dentist Team“ dar pabandė priminti apie save, rungtynių pabaigoje išnaudojo varžovų klaidas ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti, netrukus „RVG Baldai“ vėl nutolo ir užtvirtino savo pergalę rezultatu 62:77.

Jomantas Eibukas („RVG Baldai“):

„varžovai yra silpnesni už mus, bet šiandien nepavyko visko įgyvendinti taip kaip norėjome, nors ir laimėjome gana lengvai“.

Dentist Team: Donatas Stasaitis – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Karolis Matukaitis – 13 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Aksomaitis – 11 tšk.

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 21 tšk., Karolis Zujus – 13 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)