Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Elmova (88:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova

2016 sausio 12 d., Antradienis, 01:44 val., peržiūros: 999

Sausio 11 dieną, antradienį, A. Sabonio krepšinio centre, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo, mažosios taurės I pogrupio komandos, namuose žaidęs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (4/0) ir antrajame etape pergalės skonio nepatyrusi Elmova (0/3). Rungtynių pradžioje spurtavę šeimininkai, viduryje rungtynių sustojo ir leido priartėti bei persverti rungtynių eigą savo varžovams, tačiau ketvirtajame kėlinyje pavyko išlipti iš duobės ir sėkmingai finišuoti taškų lenktynėse. Rungtynės baigėsi Detas ‒ Hoptrans & BRGroup komandos triumfu rezultatu – 88:79.

Rungtynes pradėjo taiklus šeimininkų metimas. Į tai atsakė R. Žilinsko dvitaškis. Po to sėkmingą atkarpą sužaidę Detas ‒ Hoptrans & BRGroup sužaidus tris rungtynių minutes išsiveržė į priekį rezultatu – 8:2. S.Staniulis dvitaškiu šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau šeimininkai ir toliau neleido lengvai kvėpuoti savo varžovams. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai buvo priekyje rezultatu – 15:8. Po to sekė taiklus A. Vaivados tritaškis ir skirtumas vėl sumažėjo iki keturių taškų. L Krivicko pastangomis Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vėl truktelėjo į priekį devyniais taškais, tačiau geriau sužaidę kėlinuko pabaigą Elmovos krepšininkams pavyko sumažinti deficitą iki vieno taiklaus metimo. Kėlinukas baigėsi rezultatu – 20:18.

Antrajame kėlinuke dvi minutes vyravo tyla. Pirmieji prabilo Detas ‒ Hoptrans & BRGroup, kurių žaidėjas P.Daunys realizavo du baudos metimus, dar du taškus pridėjo A.Nutautas ir šeimininkai vėl buvo priekyje šešiais taškais – 24:18. Nieko nelaukdami Elmova krepšininkai greitai atsakė į varžovų atakas ir Detas ‒ Hoptrans & BRGroup buvo priversti paprašyti minutės pertraukėlės. Tai negelbėjo šeimininkų ir po ilgo laiko svečiai išsiveržė į priekį rezultatu – 26:29. Dar tritaškį pridėjo A.Vaivada ir pranašumas išaugo iki šešių taškų. Ilgai netrukęs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup žaibiškai susigrąžino sau pranašumą ir po dviejų kėlinių turėjo tą pačią dviejų taškų persvarą – 39:37.

Po ilgosios pertraukos pirmasis prabilo S.Staniulis, kuris išlygino rungtynių rezultatą, dar dvitaškį pridėjo V.Giedraitis ir Elmova vėl buvo priekyje. Atlikus porą keitimų Detas ‒ Hoptrans & BRGroup žaidimo braižas pasikeitė, tačiau tai neišmušė iš vėžių svečių, kurie ir toliau sėkmingai didino savo pervsvarą. Surengę spurtą 0:7 Elmovos komanda išsiveržė į priekį septyniais taškais. Tačiau tada savo spurtą iniciavo A.Nutautas bei M.Rutkauskas ir per tris minutes surengtas spurtas 12:0 vėl leido Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vaidinti lyderės vaidmenį. Trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatu – 62:58 Detas ‒ Hoptrans & BRGroup komandos naudai.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo P. Daunio vienu taikliu baudos metimu. Į tai atsakė taiklus V. Giedraičio dvitaškis ir komandas skyrė vos vienas tolimas metimas. Tačiau Detas ‒ Hoptrans & BRGroup dar kartą iššovė į priekį ir sužaidus tris minutes skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų – 71:60. Keturis taškus iš eilės pataikę Elmovos krepšininkai priartėjo prie savo varžovų iki septynių taškų. Bet ir vėl šeimininkai sėkmingiau žaidė svarbias rungtynių atkarpas, įpusėjus kėlinukai pastarieji pirmavo dešimtimi taškų. Rungtynių gale Elmova krepšininkams pritrūko jėgų ir pastarieji turėjo pripažinti Detas ‒ Hoptrans & BRGroup komandos pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 88:79.

Naudingiausi žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Linas Krivickas – 29 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Daunys – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius – 14 tšk., Virginijus Dailidė – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Elmova: Audrius Vaivada – 21 tšk. (10 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 20 tšk., Paulius Juchnevičius – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)