Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Karo medicinos tarnyba (57:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 976

Lapkričio 15 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Karo medicinos tarnybą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Karo medicinos tarnybos“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik du taškai (11:13). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės, kuri panašu labiau buvo naudinga „Karo medicinos tarnybai“, kuri surengė spurtą ir paskutinėmis kėlinio minutėmis įgijo aštuonių taškų persvarą (13:21).

Sužaidus pirmas tris su puse antro kėlinio minutės komandas skyrė 13 taškų (14:27). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pamažu mažino varžovų persvarą ir įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 10 taškų (20:30). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Karo medicinos tarnyba“ (20:36). Per paskutinę minutę su puse komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (23:39).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Karo medicinos tarnyba“ (23:43). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (25:43). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų (29:43). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių rungtynėse komandas skyrė 16 taškų (41:57).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui aštuonis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (49:57). Kėlinio viduryje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo sumažinę varžovų pranašumą iki septynių taškų (53:60). Likus trims su puse minutės iki kėlinio pabaigos „Karo medicinos tarnybos“ pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (57:62). Visgi tada „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ puolimas ėmėį strigti, o „Karo medicinos tarnybos“ keturi be atsako pelnyti taškai leido jiems užtikrintai baigti rungtynes ir įveikti varžovus rezultatu 57:66.

“Karo medicinos tarnyba“ iškovojo antrą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo antrą kartą.

„Karo medicinos tarnybos“ treneris Marius Zapalis: „Iš pradžių buvo lengvas pasižaidimas, įgijome pakankamai didelę persvarą. Vėliau atsipalaidavome ir rungtynių pabaigoje teko gale rungtynių susigriebti.“ Paklaustas, kodėl komanda atsipalaidavo, treneris atsakė: „Tiesiog pirmavome maždaug 20 taškų persvara ir tokiu skirtumu pirmaujant neišėjo susikaupti.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris Martynas Kadakauskis: „Rungtynių pradžia klostėsi labai sudėtingai, nors atrodo komandos ir apylygės yra. Jie kažkaip daugiau užpuldavo, daugiau įmesdavo. Gale rungtynių sugalvojome pabandyti gintis zona ir iš tikro labai gerai pavyko, bet tie pokyčiai įvyko per vėlai ir to šiandien mums pritūko.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vidas Jucius – 10 tšk., Martynas Kadakauskis – 7 tšk. (10 atk. kam.)

Karo medicinos tarnyba: Marius Zapalis – 14 tšk., Raimondas Savulis – 12 tšk., Eimantas Šabonas – 11 tšk., Darius Rudis – 11 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)