Kauno švara vs Kauno oro uostas & KAMS (87:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Užtikrintą pataikymą rodžiusi Kauno švara įveikė Kauno oro uostas & KAMS

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 03:34 val., peržiūros: 980

Gruodžio 15 dieną, antradienį, Kauno švaros salėje, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo, didžiosios taurės E pogrupio komandos, Kauno švara (1/0) kuri antrąjį etapą pradėjo pergale ir Kauno oro uostas & KAMS (0/1) kuri antrąjį etapą pradėjo pralaimėjimu. Didžioji rungtynių dalis vyko taškas į tašką, tačiau silpniau sužaidusi trečiąjį ketvirtį Kauno oro uostas & KAMS turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu – 87:75.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Kauno oro uostas & KAMS, kuri po D. Šilinskio ir P. Grikšto dvitaškiu išsiveržė į priekį – 0:4. Rungtynių pusiausvyrą bandė atsatyti L.Ivanovas pataikęs dvitaškį, tačiau dar keturi svečių taškai trūktelėjo pastaruosius į priekį rezultatu – 2:8. Kauno švara visą kėlinį buvo priversti vytis savo varžovus ir tai padaryti jiems sekėsi sunkiai. Prasta gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių neleido šiems priartėti. Galop likus žaisti dvi minutes A. Olberkio dvitaškis išvedė šeimininkus į priekį – 19:18. Svečiai paėmė minutės pertraukėlę, tačiau šeimininkai nenorėjo nusileisti ir A.Olberkis įmetė dar vieną dvitaškį. Taškų badą Kauno oro uostas & KAMS nutraukė V. Rudelevičiaus tritaškis ir kėlinukas baigėsi švieslentej rodant – 25:23 Kauno švaros naudai.

Antrąjį ketvirtį tinkliuką pirmieji atrišo Kauno švara. Tačiau P. Grikšto ir V. Rudelevičiaus pastangomis, pavyko sugrąžinti pusiausvyrą į rungtynes – 29:29. Bet svečiams niekaip nepavykdavo apsiginti nuo paslaptingų A. Olberkio vidutinio nuotolio metimų, pastarasis krepšį atakavo įspūdingu 71% taiklumu. Šeimininkai spurtavo 8:0 ir įgijo šešių taškų persvarą, nieko nelaukę Kauno oro uostas & KAMS paėmė antrąją minutės pertraukėlę. Po pauzės, svečiai sugrįžo susikaupę ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 42:39.

Trečiąjį kėlinį pradėjo staigus A. Olberkio tritaškis ir komandas vėl skyrė tie patys šeši taškai. Kauno oro uostas & KAMS neturėdami lygiaverčių keitimų pradėjo stigti jėgų kuom pasinaudojo Kauno švara ir truktelėjo dar labiau į priekį, įpusėjus kėlinukui komandas jau skyrė dviženklė taškų riba – 55:44. Komandos apsikeitė spurtais 8:0, tačiau bendro rezultato tai nepakeitė. Kėlinukas baigėsi užtikrinta šeimininkų persvara – 67:56.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo gana nerezultatyviai. D.Šilinskis pirmasis realizavo baudas, verta paminėti kad krepšininkas atliko dvigubą dublį, sugriebęs 18 kamuolių ir įmetęs 15 taškų. Tai nelabai gelbėjo ir įpusėjus kėliniui Kauno švara turėjo gan saugią septynių taškų persvarą. Svečiai visais būdais stengėsi pasivyti varžovus, tačiau klaidos ir nelogiški sprendimai to padaryti neleido. Kauno švara užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 87:75.

Kęstutis Bytautas „Kauno švara“:

„džiaugiamės pergale, sunkiai iškovota, tačiau ją pasiekėme, pamatėme, kad nėra pas varžovus kelių svarbių krepšininkų ir tuom pasinaudojome, tačiau tai mūsų pergalės nesumenkina“

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno švara: Andrius Olberkis – 22 tšk., Leonardas Ivanovas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Remigijus Motys – 14 tšk., Šarūnas Kryžius – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno oro uostas & KAMS: Vilius Rudelevičius – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Šilinskis – 15 tšk. (18 atk. kam.), Povilas Grikštas – 13 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

Vilmista nusileido Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 02:11 val.)Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:55 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Legama“ įtikinamai įveikė savo konkurentus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 20:37 val.)Puikiai startavusi „Kauno Švara“ neužleido lyderio pozicijos iki pat rungtynių pabaigos (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:15 val.)„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)