Coca Cola vs Elmova (59:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 22:02 val., peržiūros: 1007

Lapkričio 23 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Coca Cola“ priemė svečius „Elmovą“. „Coca Cola“ ir „Elmova“ savo sąskaitose turėjo po penkis pralaimėjimus ir siekė pirmosios pergalės šio sezono „Įmonių“ lygoje „Rind“ pirmenybėse.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 2:2. Iki septintos minutės komandos žaidė „taškas į tašką“. Prasidėjus aštuntai minutei rezultatas buvo lygus (12:12). Aštuntą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Elmova“ (14:18). Per likusį laiką komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus pirmas 10 minučių „Elmova“ turėjo trijų taškų pranašumą (16:19).

Pirmą antro kėlinio minutę „Coca Cola“ pelnė keturis taškus be atsako (20:19). Netrukus persvarą susigrąžino „Elmova“ (20:21). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (24:28). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Elmova“ pelnė keturis taškus be atsako (24:32). Netrukus tris taškus pelnė „Coca Cola“ (27:32). Paskutinės trys ketvirčio minutės vyko nerezultatyviai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė septyni taškai (30:37).

Pirmas dvi trečio ketvirčio minutes be klaidų gynėsi „Elmova“, o šeši pelnyti taškai padidino jų persvarą iki 13 taškų (30:43). Trečią minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė „Coca Cola“ (32:43). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Coca Cola“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės rungtynėse (37:48). Po jos persvarą pamažu didino svečiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (39:56). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Paskutinius taškus ketvirtyje baigiantis devintai minutei pelnė „Elmova“ (42:58).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų (45:60). Pamažu persvara augo svečių naudai. Sužaidus šešias minutes „Elmovos“ pranašumas padidėjo iki 19 taškų (53:72). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 23 taškai (57:80). Per likusį laiką „Elmova“ padidino pranašumą prieš „Coca Cola“ iki 25 taškų (59:84).

“Elmova“ iškovojo pirmą pergalę, o „Coca Cola“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Pagaliau iškovojome pirmą pergalę. Pažiūrėjome KKL puslapyje prognozę kokia tikimybė buvo mums laimėti, ten rašė 99 procentai, kad laimėsime. Tai tiesiog nebeturėjome pasirinkimo.“ Paklaustas, kas lėmė pirmą pergalę, treneris atsakė: „Varžovai buvo mūsų lygio komanda. Galvojome pirmos pergalės reikės laukti tris metus, bet užteko pusantrų metų iki pergalės. Pergalės skonis kaip Coca Colos.“

Coca Cola: Irmantas Grigūla – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Tadas Narankevičius – 11 tšk.

Elmova: Vytautas Juknevičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 17 tšk., Ramūnas Bubnys – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Coca Cola“ iškovojo pirmąją pergalę, nugalėdama „Senukų“ krepšininkus (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Elmova“ nepasipriešino „Legamai“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:18 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)