Coca Cola vs Celsis (49:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Celsis“ visus reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje

2016 sausio 26 d., Antradienis, 00:15 val., peržiūros: 893

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp vietos „Coca Cola“ bei svečių „Celsio“. Pirmasis kėlinukas vyko gan permainingai. Jo metu šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje „Celsis“ pradėjo artėti varžovų link, o antrojoje rungtynių pusėje pademonstravo nuostabią gynybą bei puolimą, kas jiems leido iškovoti užtikrintą pergalę.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kurie rungtynes pradėjo pelnydami septynis taškus be atsako. Tuomet baudos metimą pataikė ir šeimininkai bei taip atidarė savo taškų kraitį. Dvitaškį tuomet pridėjo „Celsio“ ekipa ir jų pranašumas siekė jau aštuonis taškus, bet tuomet jie krito į didžiulę duobę bei sėkmingai užpulti varžovų krepšio šiame kėlinyje nesugebėjo. Tuo kaip reikiant pasinaudojo „Coca Colos“ ekipa, kurie surengė įspūdingą spurtą 20:0, prie kurio labiausiai prisidėjo V.Stočkus, pelnęs net 16 taškų. Galiausiai po pirmojo ketvirčio šeimininkai turėjo saugų dviženklį pranašumą – 21:9. Antrąjį kėlinį „Celsis“ pradėjo sėkmingesne atkarpėle bei pelnė septynis taškus, o varžovams leido įmesti tris, tad skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Galiausiai kėlinukui einant į pabaigą, „Celsiui“ pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo, bet tuomet tris taškus pelnė „Coca Colos“ kolektyvas ir po pirmosios rungtynių pusės vis dar turėjo pranašumą savo rankose – 37:33.

Trečiasis kėlinys buvo tikras krachas šeimininkų ekipai. Jie per šį kėlinuką sukrapštė vos keturis taškus, o tuo puikiai naudojosi „Celsio“ ekipa, kuri persvėrė rezultatą ir nutolo nuo savo varžovų. Kėlinys prasidėjo septyniais paeiliui svečių taškais, o tuomet du įmetė ir šeimininkai. Tačiau tuomet „Celsis“ pelnė dar 11 taškų be atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Taikliu dvitaškiu kėlinuką užbaigė „Coca Colos“ ekipa, o po trijų kėlinių rezultatas buvo – 41:51 – „Celsio“ naudai. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo taip pat, kaip ir užbaigė trečiąjį ketvirtį. Jie pelnė pirmuosius dešimt taškų šiame kėlinyje bei taip paklojo pamatus pergalei. Vėliau „Coca Colos“ ekipa laimėjo atkarpėlę 8:2, bet rungtynes 9:0 spurtu užbaigė „Celsis“ bei iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 49:72.

M.Valatkevičius („Celsis“):
„Pradėjom rimčiau dengtis prieš varžovų lyderį, nes per pirmąjį kėlinį jis įmetė berods penkis tritaškius. O po to patys pradėjom lengviau ir laisviau žaisti puolime. Ko gero viskas prasidėjo nuo gynybos, užpuolėm „ant“ greitų atakų ir susikrovėm didelę persvarą bei to pasekoje laimėjome“.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 23 tšk., Audrius Radvilavičius – 7 tšk., Tadas Narankevičius – 6 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Celsis: Julius Svirka – 21 tšk. (17 atk. kam.), Deividas Valatkevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Pečkaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.)

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias rungtynes (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:20 val.)„Celsis“ užtikrintai susitvarkė su „Senukais“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 11 d., penktadienis, 22:30 val.)Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:20 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)