Senukai vs ASU & Co „AgroVIS“ (80:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 19 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą.

2016 vasario 19 d., Penktadienis, 22:02 val., peržiūros: 998

Penktadienį, vasario 19 dieną, Kauno technologijų universiteto sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Senukai" ir svečių teisėmis žaidę ASU & CO "AgroVIS" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Senukai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (16:15). Antrame kėlinyje ASU & CO "AgroVIS" pavyko laimėti kėlinį minimaliu rezultatu ir antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (39:39). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek atsiplėšti ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 7 taškai – (59:52). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, ASU & CO "AgroVIS" ekipa vis mažino atsilikimą, bet rungtynių gale tiksliau sužaidę "Senukai" išlaikę minimalią persvarą ir laimėjo pirmąsias aštuntfinalio rungtynes rezultatu – (80:76).

Rungtynės prasidėjo "Senuku" ekipos pelnytais 2 taškais, jau sekančioje atakoje savo pirmus taškus tolimu metimu pelnė ir ASU & CO "AgroVIS" ekipa ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiai surengė spurtą – (2:6) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 5 taškų – (4:9). Antroje kėlinio dalyje sužaidus dar apie 2 minutes šeimininkai surengė spurtą – (6:2) ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų – (10:12). per likusį laiką "Senuku" ekipai pavyko perimti iniciatyvą, persverti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:15).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo ASU & CO "AgroVIS" ekipai, kuriai pavyko laimėti 2 minučių atkarpą – (2:4), po kurios pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (18:19). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vėl įsiveržė į priekį ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 6 taškų – (25:19). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 2 minutes "Senukų" ekipai buvo pavykę padidinti skirtumą iki 7 taškų – (33:26). Per likusį laiką svečiai sugebėjo panaikinti butą pranašumą ir antrasis kėlinys kiek netikėtai baigėsi rezultatu – (39:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (44:44). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos toliau žaidė taškas į tašką – (46:46). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko šiek tiek įsiveržti į priekį – (46:50). Sužaidus dar apie 3 minutes šeimininkams vėl pavyko priartėti iki minimumo – (50:51). Per likusį laiką "Senukų" ekipai pavyko sukilti į lemiamą šturmą, kurį sugebėjo laimėti – (9:1) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (59:52).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 5 iš eilės pelnytais ASU & CO "AgroVIS" taškais, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – (59:57). Vėliau sužaidus dar 3 minutes "Senuku" ekipai pavyko susigrąžinti turėtą 7 taškų persvarą – (69:62). Kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl priartėti iki 4 taškų – (71:67). Antroje kėlinio dalyje užvirė nuožmi kova, svečiai intensyviai lipo savo oponentams ant kulnų. Likus žaisti apie pusantros minutės komandas skyrė tik 2 taškai – (75:73). Per likusį laiką svečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet jos neišnaudojo, tuo tarpu šeimininkai dar 2 taškais padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:76).

Po laimėtų rungtynių "Senuku" ekipos treneris kalbėjo: "Manau, kad pergalę lėmė pakeista gynybą, atsistojome į zoninę gynybą manau tas ir lėmė pergalę. Šiaip varžovai labai stiprus ir mes žinojome, kad bus sunku prieš juos žaisti, manau antros varžybos bus ne ką lengvesnės."

Po pralaimėtų rungtynių ASU & CO "AgroVIS" ekipos treneris kalbėjo: "Na iš tikrųjų tai jau nebe eilinės varžybos, o jau atkrintamosios, truputėli turi didesnę atsakomybę aišku. Sezono eigoje mes taip žaisdavome, tai pasiseka, tai ne ir didžiausią bėdą tai yra vaikiškos klaidos. Pirmame kėlinyje varžovai įmetė du tolimus metimus per dvidešimt sekundžių iš po mūsų vaikiškų klaidų ir faktiškai tie du tritaškiai ir laikėsi vėliau rungtynėse kaip minus šeši."

Senukai: Mantas Gudeliauskas – 40 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Zapalskis – 19 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Paulius Paškevičius – 6 tšk. (15 atk. kam.)

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 22 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Modestas Šimukonis – 13 tšk., Danas Laurinavičius – 11 tšk.

„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:15 val.)„Dentist Team“ šventė pergalę rungtynėse prieš „Senukus“ (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:04 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)