Vėjų linija & Garliavos duona vs Baubilas & Verslo pasaulis (66:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą.

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 21:04 val., peržiūros: 1390

Pirmadienį, vasario 29 dieną, Pilėnų mokyklos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, "Rind" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ (svečiai). Rungtynes kiek geriau pradėjo "Baubilas & Verslo centras“, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (9:19). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet komandas toliau skyrė 9 taškai – (29:38). Trečiame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, bet vis dar priekyje buvo "Baubilas & Verslo centras“ ekipa – (48:59). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir svečiai išsaugojo įgytą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (66:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Baubilas & Verslo centras" ekipos dviem tolimais metimais, vėliau sekė 3 iš eilės pelnyti L. Varno pelnyti taškai ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas tarp komandų buvo – (3:6). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė dar po kelias atakas ir priekyje vis dar buvo svečiai – (7:12). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek agresyviau sužaidė tiek puolime tiek gynyboje, laimėjo likusią atkarpą – (2:7) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (9:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėta "Baubilas & Verslo centras" ekipos laimėtą atkarpa – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 16 taškų – (11:27). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė dar po kelias atakas ir skirtumas tarp komandų išliko panašus – (17:32). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai šiek tiek atsigavo, laimėjo trumpą atkarpą - (10:2) ir likus žaisti 2 minutes komandas skyrė jau tik 7 taškai – (27:34). Per likusį laiką svečiams pavyko 2 taškais padidinti skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:38).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas, po kurių "Baubilas & Verslo centras" ekipa vėl pavyko įgyti dviženklį pranašumą – (34:45). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai vėl pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio – (40:49). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (48:59)

Ketvirtą kėlinį šiek tiek geriau pavyko pradėti svečių ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes buvo pavykę padidinti skirtumą iki 16 taškų – (54:70). Prabėgus dar dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų dar išaugo keliais taškais – (56:74). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar šiek tiek apmažino atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:79).

Po laimėtų rungtynių "Baubilas & Verslo centras" ekipos treneris kalbėjo: "Šiuo metu komandoje yra išlikę visi žaidėjai kas šiandieną buvo išskyrus M. Laukaiti, visi kiti yra išvykę arba patyrę traumas, mes aštuoniese pabaigsime sezoną. Mes buvome greitesni, mes šitą žinojome, todėl juos stengėmės spausti, naudoti greitesnį žaidimą, tik kad salė šita mažesnė, tai sunkiau gavosi. Šiaip akcentavome labiau gerą gynybą ir greitą puolimą kas visai neblogai mūms ir gavosi"

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 16 tšk. (18 atk. kam.), Laurynas Varnas – 15 tšk., Andrius Raila – 13 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Ramūnas Švagždys – 28 tšk. (12 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 17 tšk., Rokas Kabašinskas – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 vasario 29 d., 22:55 val.
keista,kad teisejai vienose varzybose liepia nusivilpti apatinias maikes is po aprangos o kitose leidzia losti..tai kaip cia suprasti kaip yra is tikruju?nes ne viena karta ejau zaisti liepe nusivilti negalima pagal nuostatus..pasiziuri kitu komandu foto visi zaidzia..
„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)