Ryterna vs Baubilas & Verslo pasaulis (112:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ryterna sumindė Baubilas & Verslo pasaulis

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 1136

Vasario 3 dieną, trečiadienį, Kauno energijos arenoje, vyko Įmonių lygo „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės E pogrupio komandos, namų pranašumą ir antrojoje grupės vietoje esanti Ryterna (6/2) ekipa, bei lentelės dugne esanti Baubilas & Verslo pasaulis (1/6) komanda. Tik pirmąjį kėlinuką atsilaikiusi Baubilas & Verslo pasaulis komanda buvo priversta pripažinti galingai žaidusios Ryterna ekipos pranašumą. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu – 112:69.

Pirmieji taškus pelnė šeimininkai. M. Šidlausko dvitaškis išvedė Ryterna komandą į priekį. M.Juozapavičius atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Tada šeimininkai spurtavo – 6:0 ir įgijo šiokį tokį pranašumą – 8:2. M. Laukaičio bei M. Juozapavičiaus pastangomis svečiai pasivijo Ryternos ekipa. Tačiau kėlinukui įsibėgėjant pastarieji vėl trūktelėjo į priekį ir sužaidus penkias minutes pirmavo – 16:9. Tačiau Baubilas & Verslo pasaulis nesnaudė ir vėl sugrąžino pusiausvyrą į rungtynes, o M. Laukaičio dvitaškis išvedė svečius į priekį – 18:19. Sėkmingiau kėlinuką užbaigę svečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 22:24.

Antrajame kėlinuke komandos demonstravo lygų žaidimą ir nei vienai nepavyko atitolti toliau nei per vieną metimą. Tačiau mažai žaidėjų turinti Baubilas & Verslo pasaulis pradėjo jausti nuovargį ir įpusėjant antrajam kėlinukui paleido vadžias ir tai leido Ryterna komandai tuo pasinaudoti. P.Lekečinskas dominavo po krepšiu tiek puolime tiek gynyboje, taiklūs D. Špakausko tolimi metimai leido Ryternai lengviau atsikvėpti ir prieš ilgąją pertrauką turėti dvylikos taškų pranašumą – 51:39.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas pasikeitė 180 laipsnių kampu. Trečiojo kėlinuko pradžioje spurtavę šeimininkai – 10:0 įgijo net dvidešimties taškų pranašumą. Po tokio šalto dušo Baubilas & Verslo pasaulis buvo labai sunku atsigauti. Net dvidešimt vienu tašku pralaimėję kėlinuką svečiai atsilikinėjo jau net – 83:50. Paskutinis kėlinukas priminė treniruočių pobūdžio rungtynes. Baubilas & Verslo pasaulis sunkiai grįžo į gynybą, o tolimoji Ryternos artilerija ir toliau grąsino varžovų krepšį. Likus trims minutėms D.Špakauskas įmetė ir šimtąjį tašką savo komandai. Ryterna iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 112:69.

G. Kamarauskas („Ryterna“) treneris:

„pas mūsų šiandien grįžo po traumos pagrindinis centras ir buvom nusiteikę kovoti, nes galvojant apie pirmą vietą pogrupyje reikėjo laimėti, tai tiesiog buvome labai susikaupę“

Naudingiausi žaidėjai:

Ryterna: Eduardas Straigis – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Modestas Šidlauskas – 18 tšk., Marius Giedraitis – 17 tšk., Aurimas Milūnas – 16 tšk., Darius Špakauskas – 14 tšk., Paulius Lekečinskas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Martynas Laukaitis – 25 tšk., Ramūnas Švagždys – 21 tšk., Marius Juozapavičius – 14 tšk.

„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)