ASU & Co „AgroVIS“ vs RVG Baldai (75:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 00:11 val., peržiūros: 1110

Vasario 13 dieną, 15:15 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o susitikimui artėjant į pabaigą kiek geresnėje situacijoje atsidūrė šeimininkai, kuriems pavyko pasiekti dviženklį pranašumą. Vis tik „RVG Baldai“ nenuleido rankų, sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, bet persverti rezultato savo naudai jiems taip ir nepavyko 75:69.

Jau rungtynių pradžioje buvo galima nuspėti, kad kova bus gana lygi. Abi komandos tikrai neblizgėjo puolime, dažnai ir netaikliai atakavo iš toli, o ir dvitaškiai metimai tikrai nebuvo metami užtikrintai. Vien pirmoje rungtynių dalyje pirmaujanti ekipa pasikeitė ne vieną ir ne du kartus, o intriga išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos. Galbūt kiek įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, kurio pradžią puikiai pradėję „RVG Baldai“ sugebėjo pasiekti 6 taškų pranašumą, bet antroji ketvirčio dalis jau nebuvo tokia sėkminga ir ASU & Co „AgroVIS“ sugražino intrigą. O po dviejų kėlinukų „RVG Baldai“ pirmavo tik minimaliu skirtumu 30:31.

Antroji rungtynių dalis mažai skyrėsi nuo pirmosios, komandos ir toliau žaidė permainingai, tik dabar taiklumas jau buvo kiek pasitaisęs ir tikslūs metimai iš toli kiek išjudino komandų puolimą. Tačiau lygus žaidimas negalėjo tęstis amžinai, šeimininkai pagaliau sugebėjo nutolti ir po truputėlį jų persvara didėjo, kol galiausiai komandas skyrė ir 10 taškų riba. Rungtynės artėjo į pabaigą, o ASU & Co „AgroVIS“ vis sunkiau išlaikė persvarą savo rankose, kol galiausiai varžovai savo deficitą sumažino iki 2 taškelių. Bet čia patys „RVG Baldai“ gal kiek per anksti griebėsi pražangų taktikos ir šis sprendimas nepasiteisino. Nors šeimininkai ir nesumetė visų baudų, bet patys svečiai nesugebėjo užpulti ir galiausiai prarado visas viltis. ASU & Co „AgroVIS“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:69.

Rolandas Rakštys (ASU & Co „AgroVIS“):

„buvo labai geros rungtynės, abi komandos kovojo lygiai, o mums pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmame susitikime, kuomet varžovai pergalę išplėšė metimu iš 9 metrų atstumo“.

ASU & Co „AgroVIS“: Vilius Valantinas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 17 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Linas Stankūnas – 12 tšk.

RVG Baldai: Mantas Stankevičius – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 14 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Aurimas Šlekonis – 11 tšk., Justinas Pileckas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 vasario 15 d., 13:14 val.
Ar teisingai sudėtos vietos turnyrinėje lentelėje 3 komandoms surinkus vienodai tasku
„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)