Acme vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (73:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis leido laimėti „Acme“ komandai

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 831

Sausio 17 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Acme“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai). Rungtynės buvo labai lygios ir atkaklios, o tiksliau pirmoji jų dalis. Po ilgosios pertraukos „Acme“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje jau turėjo dviženklį pranašumą savo pusėje. Nors „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ kovojo iki pabaigos, bet pasivyti nutolusių varžovų jiems taip ir nepavyko. „Acme“ pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 73:61.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, o kadangi abi komandos turėjo gana ilgus suolelius, tai žaidėjai labai nepergyvendami rinkosi pražangas ir netrukus daugelis atakų baigdavosi baudų metimais. Toks žaidimo moedlis gal kiek parankesnis buvo „Acme“ komanda, kuri žaidė agresyviai ir pasiekė 5 taškų pranašumą, tačiau labai aplaidžiai sužaistos paskutinės pirmojo kėlinuko sekundės leido rezultatą išlyginti varžovams. Vėliau žaidimas irgi vyko kiek banguotai, bet galiausiai rezultatas ir vėl tapdavo lygus. Nei vienai ekipai taip ir nepavyko pasiekti net ir minimalaus pranašumo, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:32.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas klostėsi panašiai, žaidėjai ir toliau nevengė pražangų, o krepšinis buvo kiek klampus, daugelis metimų būdavo atliekami per varžovų rankas ir atrodė, kad lygi kova tęsis iki pat pabaigos. Tačiau „Acme“ sugebėjo surengti puikų spurtą trečiojo kėlinuko metu ir jų persvara šoktelėjo iki 8 taškų, o ketvirto kėlinuko starte persvara pasiekė ir 10 taškų. Dabar žaidimas vėl išsilygino, „Acme“ jau stengėsi išlaikyti persvarą, tuo tarpu „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privalėjo skubėti ir vienu metu jie priartėjo iki 5 taškų. Bet ir vėl „Acme“ rado būdų atsitiesti ir pranašumo iš savo rankų nebepaleido. Rungtynęs baigėsi rezultatu 73:61.

„Acme“:

„žinojom kaip reikia gintis prieš varžovus, o rungtynių antroje dalyje pavyko sėkmingai užpulti. Pasiekėme mums labai reikalingą pergalę“.

Acme: Paulius Katkevičius – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Krasauskas – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Audrius Kmita – 10 tšk.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 17 tšk., Egidijus Kumža – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Tirlikas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Puiki antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Dentist Team“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:49 val.)Galingas „Kauno Švaros“ puolimas nepaliko vilčių „Acme“ krepšininkams (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:11 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)