Karo medicinos tarnyba vs Vieningas Kaunas (77:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:32 val., peržiūros: 1100

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Karo medicinos tarnybos“ ir svečių „Vieningo Kauno“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kiek geriau žaidę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau antrame kėlinuke puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ sugebėjo pasivyti priešininkus. Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 77:87 (21:15, 21:25, 17:20, 18:27).

Susitikimo pradžioje geriau startavusi „Karo medicinos tarnyba“ iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę svečiai rezultatą išlygino. Nepaisant to, ir toliau puolime žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos nežymiai geriau pasirodęs „Vieningas Kaunas“ dar sugebėjo kiek sušvelninti deficitą. 21:15.

Antras kėlinukas prasidėjo sėkmingų abiejų komandų žaidimu, tačiau iš toli pagirtinai pataikiusi „Karo medicinos tarnyba“ sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Nepaisant to, antroje kėlinuko pusėje spurtavę svečių ekipos žaidėjai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką abu baudos metimus dar realizavęs A.Juščius ir vėl išvedė savo komandą į priekį. 42:40.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs „Vieningas Kaunas“ iškart nutolo nuo varžovų, tačiau aikštės šeimininkai nesiruošė taip lengvai nusileisti ir pelnę dešimt taškų iš eilės sumažino deficitą iki minimumo. Per likusį laiką iki kėlinuko pabais abi komandos žaidė labai panašiai ir dar spėjo apsikeisti rezultatyviomis atakomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. 59:60.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę svečių krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų. Kiek vėliau „Karo medicinos tarnyba“ dar bandė pasispardyti surengdama kelis rezultatyvius išpuolius, tačiau dar vieną spurtą surengęs „Vieningas Kaunas“ įgijo jau penkiolikos taškų pranašumą, taip galutinai atimdamas iš varžovų menkiausius šansus pakovoti dėl pergalės. Nors šeimininkai dar sugebėjo sumažinti deficitą iki dešimties taškų, tačiau pergale vistiek džiaugėsi „Vieningas Kaunas“. 77:87.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo: „Kas blogiausia, mes jau atvažiavome pasiimti pergalės, čia ir buvo didžiausia problema. Nesusikaupėme, praleidome jų centrą po savo krepšiu, taip pat jiems tritaškiai paėjo, o mums ne, todėl teko įjungti antrą pavarą, todėl ir padarėme tai, ką turėjome padaryti“.

“Karo medicinos tarnyba“: Mantas Juščius – 23 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 22 tšk. (13 atk. kam.), Marius Zdanauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.)

„Vieningas Kaunas“: Artūras Lencevičius – 27 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd.), Deividas Plerpa – 25 tšk. (18 atk. kam.), Karolis Kubilius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Arnoldas Rupeika – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Po ilgosios pertraukos savo žaidimą atradęs „Vieningas Kaunas“ pratęsė pergalių seriją (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 22:20 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)