Celsis vs Rapala (88:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 00:20 val., peržiūros: 1004

Antradienį, lapkričio 17 dieną, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp A pogrupio ekipų – vietos „Celsio“ ir svečių „Rapalos“. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau vėliau jie buvo priversti vytis savo varžovus, o prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo ir 10-ties taškų deficitą. Visgi, ketvirtajame kėlinyje, o vėliau ir pratęsime, iššovė I.Krukonis bei D.Valatkevičius, kurie kartu sudėjus pataikė 7 tritaškius ir leido savo komandai po atkaklios kovos palaužti iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Rapalą“.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 2:6. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir rezultatyviai. „Celsiui“ pavyko persverti rezultatą savo naudai pačioje kėlinio pabaigoje, kuomet jie laimėjo atkarpėlę 7:2. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 25:22. Antrąjį kėlinį komandos vėl pradėjo apylygia kova ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi, tuomet „Celsis“ krito į duobę ir praleido devynis taškus be atsako. Po šalto dušo ir minutės pertraukėlės atsigavę šeimininkai pelnė septynis taškus paeiliui ir išlygino rezultatą. Tačiau likusioje kėlinio dalyje kiek geriau atrodė „Rapala“, kuri vėl įsiveržė į priekį ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo šiokį tokį pranašumą – 42:45.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo 13:3 spurtu ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Tuomet vėl po minutės pertraukėlės atsigavęs „Celsis“ spurtavo 9:0 ir sušvelnino savo atsilikimą. Visgi, kėlinio pabaiga priklausė „Rapalai“, kurie kėlinuką užbaigė 8:2 atkarpėle ir po trijų kėlinių turėjo jau dviženklį pranašumą – 56:66. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo trimis taikliai šeimininkų tritaškiais, į kuriuos „Rapala“ atsakė penkiais taškais. Tuomet „Celsis“ pelnė dar šešis taškus ir jau išlygino rezultatą. Kėlinukas jau artėjo į pabaigą ir tuomet „Rapala“ laimėjo atkarpėlę 6:2 bei įgavo keturių taškų atotrūkį. Tačiau tuomet „Celsis“ pelnė septynis taškus be atsako ir likus apie 15 sekundžių įgijo trijų taškų pranašumą. Paskutinė „Rapalos“ ataka buvo gana chaotiška, tačiau tolimas A. Jorudo tritaškis pasiekė tikslą ir išlygino rezultatą. Šeimininkų ekipa dar turėjo dvi sekundes, tačiau metimas skriejo pro šalį ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimas prasidėjo taikliu šeimininkų ekipos dvitaškiu, tuomet tris taškus paeiliui pelnė svečiai ir įgijo minimalų pranašumą. Tada I.Krukonis pataikė tolimą metimą ir išvedė savo komandą į priekį, tačiau greitai rezultatą lygino A.Vyšniauskas. Kitoje aikštelės pusėje D.Valatkevičius smeigė dar vieną tolimą metimą ir pataikė ko gero svarbiausią rungtynių metimą. „Rapala“ dar turėjo šansą, bet kelis kartus neužpuolė, o ir likus vienai sekundei L.Kalėda stojo prie baudų metimo linijos. Pirmasis metimas buvo sėkmingas, o antrasis tyčia skriejo pro šalį, tačiau kamuolį atkovojo „Celsio“ ekipa ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 88:86.

L.Pečkaitis („Celsis“):
„Mūsų buvo toks planas – norim laimėti prieš stiprius varžovus. „Rapala“ yra mūsų pogrupio lyderiai ir tą mintį jau brandinom seniai. Gaila, kad neturėjom šiandien dviejų mūsų vidurio puolėjų. Aišku, ir pas juos buvo nepilna sudėtis. Bet rungtynės, manau, pavyko, buvo įdomios, patys nesitikėjom, kad galim atlošti tokį atsilikimą. Tačiau jie pavargo, jų trumpas suolelis padarė savo. Gal mūsų ne ką ilgesnis buvo, bet matyt išsaugojom daugiau jėgų. O varžovams sėkmės Didžiojoj taurėj, jie gali pretenduoti į čempionus.“

G.Mickevičius („Rapala“):
„Iš tikrųjų tai pritrūko mūsų komandos lyderių šitose varžybose. Vienam trauma, kitas serga, trečias išvykęs, kitas vėl kažkur kitur. Mes bandėm juos atstoti šiose varžybose. Priešininkas nebuvo stiprus, galėjom prieš juos laimėti, bet tiesiog neužpuolėm prieš juos rungtynių pabaigoje, patys pratęsimą sau pasidarėm, patys ir neįvykdėm savo uždavinio.“

Celsis: Ignas Krukonis – 29 tšk. (7 rezult. perd.), Deividas Valatkevičius – 23 tšk., Julius Svirka – 16 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 35 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Jorudas – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnoldas Vyšniauskas – 18 tšk. (12 atk. kam.)

„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)