Vėjų linija & Garliavos duona vs Vilmista (78:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 00:34 val., peržiūros: 905

Pirmadienį, lapkričio 23 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybės tarp vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Vilmistos“. Vos penkiese susirinkę svečiai pirmojoje rungtynių pusėje diktavo savo sąlygas ir atrodė, kad iškovos lengvą pergalę, tačiau kitokių planų turėjo šeimininkai. Sustygavę gynybą bei pasinaudoję galimu varžovų nuovargiu, jie ne tik, kad pavijo varžovus, bet galiausiai ir persvėrė rezultatą bei iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviu komandų žaidimu, jos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet tuomet „Vilmista“ pelnė šešis taškus paeiliui bei įgijo penkių taškų atotrūkį. Vėliau komandos vėl apsikeitė sėkmingomis atakomis ir tuo metu komandas teskyrė trys taškai. Tačiau labai sėkmingą 9:0 atkarpą sužaidė svečiai ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 14:24. Antrąjį kėlinį „Vilmista“ pradėjo ir toliau nemažindama apsukų. Praktiškai viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, tačiau vis vienu žingsniu priekyje buvo svečiai, kurie po truputį didino savo atotrūkį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 26:41.

Trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nors kėlinukas prasidėjo komandų taškas į tašką žaidimu, tačiau kėliniui įpusėjus, „Vėjų linija & Garliavos duona“ sugebėjo sustyguoti savo žaidimą ir puolime ir gynyboje. Per likusią kėlinio dalį šeimininkai leido savo varžovams įmesti vos du taškus, kuomet patys pelnė dar 17. Taigi, po trijų kėlinukų „Vilmistos“ turėtas solidus pranašumas išgaravo ir komandas teskyrė vos vienas taškas – 51:52. Lemiamame ketvirtyje svečiams vėl pavyko atgaivinti savo puolimą, tad komandos vėl pradėjo žaisti apylygų žaidimą. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, „Vilmista“ dar turėjo šešių taškų atotrūkį, tačiau tuomet L. Varno ir V. Vaškevičiaus vedina „Vėjų linija & Garliavos duona“ pelnė devynis taškus be atsako bei įgijo trijų taškų pranašumą. Ilgai netrukus svečiai išlygino rezultatą, o šeimininkus į nepatogią padėtį pastūmė V. Vaškevičiaus trauma, dėl kurios jis paliko aikštelę. Visgi, šeimininkai nesutriko bei pelnė keturis labai svarbius taškus be atsako bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 78:73.

V.Merkelis („Vėjų linija & Garliavos duona“):
„Nemanau, kad mes puikiai sužaidėm antrąją rungtynių pusę. Ačiū Dievui, atsigavom antroje varžybų pusėje ir pradėjom galvoti. Manau, kad labai nesidžiaugėm, dar jauni, išmoksim žaist. Taip pat geriau apsigynėm antroje rungtynių pusėje, nes pakeitėm gynybą iš asmeninės į zoninę, labiau susispaudėm ir neleidom mesti lengvų metimų, kaip pirmoje rungtynių pusėje.“

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 38 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Andrius Raila – 11 tšk. (14 atk. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 35 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 17 tšk., Gytis Mikėnas – 9 tšk.

„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)