Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno technologijos universitetas (73:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73)

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1201

Sausio 25 dieną 19:15 įvyko mūšis Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės (2 etapas), Mažoji taurė J pogrupis tarp šeimininkų „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir svečių „Kauno technologijos universitetas“, kurį po įnirtingos kovos laimėjo „Kauno technologijos universitetas“ (76:73)

1 kėlinukas prasidėjo nuo A.Railos taikliu dvitaškiu metimu. Ir komandos įnirtingai kovėsi mėtidamos taiklius metimus vieną po kito. Rezultatas po 1 kėlinio tapo (18:14) šeimininkų naudai.

Antrasis ketvirtis buvo lygiai taip pat labai atkaklus nė vieną komanda neleido kitai atsiplėšti. Vieni įsiveržia 6 taškais kiti iškart prisiveja. Visgi šį kėliny laimėjo svečiai rezultatu (13:19) ir išbėgant į rūbynes švieslentė rodė (33:31)

3 kelinys prasidėjo iškart taiklių tolimu D. Čibiro metimu ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (34:33). Esant lygiam rezultatui (40:40). šeimininkai staigiai šovė į priekį atkarpą (10:0) ir išsiveržė į priekį (50:40). Tačiau per likusias kelias minutes svečiai sugebėjo atsitiesti ir baigiantis kėliniui šeimininkai buvo priekyje (52:49)

lemiamas ketvirtis ėjo taškas į tašką likus 5 minutėm iki kėlinio pabaigos A.Raila smeigė dvitaškį ir šeimininkai įsiveržė į priekį (61:60) tačiau R.Krušinskas pataikė du tolimus metimus ir „KTU“ isiveržė į priekį. Ir neleido prisivyti priešininkam. Nors ir šeimininkai bandė vytis po A.Railos tolimo metimo (76:73) tačiau tiesiog neužteko laiko. Ir „Kauno technologijos universitetas“ išsivežė sunkią pergalę ir dabar jų turi 4 iš šešių galimų tuo tarpu „Vėjų linija & Garliavos duona“ neškovojo nė vienos.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 35 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Raila – 18 tšk., Vytautas Vaškevičius – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 31 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 14 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 11 tšk., Rytis Krušinskas – 11 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)