Enerstena vs ASS & Endress H (54:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 19:37 val., peržiūros: 972

Gruodžio 13 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „ASS & Endress H“. „Enerstenos“ sąskaitoje buvo aštuoni pralaimėjimai. „ASS & Endress H“ buvo iškovoję dvi pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Enerstena“, bet netrukus penkis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress H“ (2:5). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (7:12). Antroje kėlinio pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė penki taškai (13:18).

Antrą antro kėlinio minutę svečių pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (13:21). Sužaidus tris su puse minutės šeimininkai vis dar nebuvo pelnę taškų, o jiems prireikė minutės pertraukėlės. Po jos pavyko pelnyti pirmuosius taškus, o po septynių taškų be atsako komandas skyrė tik vienas taškas (13:21).Aštuntą minutę „Enerstenos“ pranašumas padidėjo iki keturių taškų (29:25). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Enerstena“ išlaikė persvarą (35:31).

Prasidėjus trečiam ketvirčiui dar dviem taškais padidėjo šeimininkų persvara (37:31). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (40:33). Penktą minutę spurtą pradėjo „ASS & Endress H“, kurie pelnė 11 taškų be atsako (40:44). Devintą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Enerstenai“ (42:44). Baigiantis kėliniui svečiai padidino pranašumą iki keturių taškų (42:46).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė šeši taškai (44:50). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (51:55). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė šešis taškus be atsako (51:61). Nors aštuntą minutę „Enerstena“ taikliu tolimu metimu nutraukė varžovų spurtą (54:61), tai buvo jų paskutiniai taškai rungtynėse. Per likusį laiką septynis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress H“ (54:68).

„ASS & Endress H“ iškovojo trečią pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo devintą kartą.

„ASS & Endress H“ komandos treneris A.Šalaševičius: „Visada malonu antrą etapą pradėti pergale. Pirmame etape nelabai daug pergalių buvo, tai dabar bandysime jų iškovoti kuo daugiau. Gan nervingos rungtynės buvo šiandien, bet svarbu su laiminga pabaiga.“ Paklaustas, ar komandos neatpalaidavo tai, jog varžovai neturėjo nei vienos pergalės, treneris atsakė: „Žinojome, kad bandys iškovoti pirmą pergalę, bet tiesiog apie tai negalvojome.“ Paklaustas, kas daugiausiai padėjo iškovoti pergalę, treneris atsakė: „Manau gynyba antroje rungtynių pusėje. Dėl to ir laimėjome rungtynes. Pirmoje rungtynių pusėje gynyba šlubavo.“

„Enerstenos“ treneris K. Gudeliauskas: „Vis dar nėra tos pirmosios pergalės. Tikriausiai pritrūko sėkmės, kamuolių neatkovojome, iš po krepšio prametėme. Antroje pusėje praščiau sužaidėme.“ Paklaustas, kodėl antroje pusėje žaidimas strigo, treneris atsakė: „Sunku pasakyti. Motyvacija lyg ir buvo. Teks palaukti dar pirmos pergalės.“

Enerstena: Justinas Mašeckis – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Andrius Jonynas – 9 tšk., Marius Lukoševičius – 9 tšk.

ASS & Endress H (S): Almantas Sutkus – 27 tšk. (9 išpr. praž.), Vaidas Remeikis – 15 tšk., Giedrius Prabulis – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)Omega palaužė ASS & Endress H penketuką (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:56 val.)