Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Dentist Team (81:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1207

Vasario 22 dieną, A. Sabonio krepšinio centre vyko Švyturio – Kauno krepšinio įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose prasidėjo atkrintamųjų kovos. Pirmajame aštuntfinalio mače susitiko Detas ‒ Hoptrans & BRGroup, kurie žaidė namuose ir Dentist Team svečių rolėje. Antrajį kėlinį galingai sužaidę šeimininkai užtikrintai išsiveržė į priekį. Po ilgosios pertraukos skirtumas smarkiai nesikeitė ir pirmojoje akistatoje triumfavo Detas ‒ Hoptrans & BRGroup rezultatu – 81:64.

Rungtynes pradėjo taiklus svečių dvitaškis. Ilgai netrukus A.Nutautas taip pat atsakė taikliu metimu. Kėlinukui įsibėgėjant komandos pradėjo rinkti taškus sparčiau. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai surengė spurtą – 8:0 ir turėjo dešimties taškų persvarą – 14:4. Po M. Zavecko dvitaškio ir K. Matukaičio tritaškio svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Baigiantis kėlinukui komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau Detas ‒ Hoptrans & BRGroup išsaugojo savo persvarą. Pirmosios dešimt minučių baigėsi rezultatu – 17:11.

Antrąjį kėlinuką pradėjo A. Žotkevičiaus dvitaškis su varžovo pražanga. Pastarasis realizavo baudos metimą ir Dentist Team priartėjo per vieną tolimą metimą. Tačiau sužaidus penkias minutes įspūdingai kovoję dėl atšokusio kamuolio puolime šeimininkai vėl turėjo dviženklią persvarą – 26:16. Svečiai buvo priversti paprašyti minutės pertraukėlės, tačiau tai neatnešė didelių vaisių. Dentist Team buvo priartėję prie savo varžovų iki šešių taškų, tačiau P. Žukaičio pastangomis Detas ‒ Hoptrans & BRGroup po dviejų kėlinukų turėjo net šešiolikos taškų pranašumą – 42:26.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė svečiai. Bet netrukus septyniais taškais be atsako atsakė Detas ‒ Hoptrans & BRGroup. Sužaidus tris minutes šeimininkai buvo priekyje – 49:30. Skirtumas netruko išaugti ir iki dvidešimties taškų, tačiau Dentist Team sužaidė neblogą atkarpą ir pavyko sumažinti atsilikimą iki trylikos taškų. Tačiau tai buvo viskas ka pavyko nuveikti svečiams trečiajame kėlinyje. Sužaidus trisdešimt minučių rezultatas švieslentėje rodė – 57:44.

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjo taiklus L. Krivicko tritaškis, kuris parodė kad Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nesiruošė atsipalaiduoti. Kaip bebūtų svečiai surengė dar viena mini spurtą – 0:7 ir skirtumas sumažėjo iki vienženklio skaičiaus – 60:51. Taškų badą šeimininkams nutraukė V.Dailidė įmesdamas tritaškį. Po dvitaškį pridėjo L.Krivickas bei P.Žukaitis ir sužaidus pusę kėlinuko jau buvo aišku kas nugalės rungtynėse. Daugiau jėgų turėję Detas ‒ Hoptrans & BRGroup likus dviem minutėm susikrovė net dvidešimties taškų persvarą – 75:55. Tiesa jos išlaikyti nepavyko, tačiau šeimininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 81:64.

Naudingiausi žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 22 tšk., Linas Krivickas – 18 tšk., Airidas Nutautas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Žotkevičius – 13 tšk., Karolis Matukaitis – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Nesuprantu2016 vasario 22 d., 22:21 val.
2 baudos metimai dingo 33nr dantistu kazkur
Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)