Kauno oro uostas & KAMS vs Baubilas & Verslo pasaulis (44:21)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pinigų už salę nesurinkę „Baubilo & Verslo Pasaulio“ krepšininkai anksčiau laiko turėjo pripažinti „Kauno Oro Uosto & KAMS“ pranašumą

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 1380

Sausio 31-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės E pogrupio akistata tarp aikštelės šeimininkų padėtyje buvusio „Kauno Oro Uosto & KAMS“ penketuko ir svečių rolėje buvusios „Baubilo & Verslo Pasaulio“ komandos.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir pirmosiomis minutėmis abi komandos pabuvo priekyje. Visgi, ketvirčio viduryje „Kauno Oro Uostas & KAMS“ paspartino žingsnį, surengė spurtą 8:0 ir atitrūko 9 taškų atstumu (16:7). Tiesa, po šio akibrokšto „Baubilas & Verslo Pasaulis“ ėmė demonstruoti atsigavimo ženklus ir smogė varžovams atsaką 0:6, po kurio skirtumas ištirpo iki 3 taškų (16:13). Kėlinio tiesiojoje aikštelės šeimininkai neužleido pirmaujančiųjų pozicijos, padidino turimą atotrūkį iki 5 taškų ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 20:15.

Antrojo kėlinio starte „Baubilas & Verslo Pasaulis“ dar kartą prisikasė iki 3 taškų (20:17), tačiau vėliau ši komanda įkrito į gilią žaidybinę duobę, kuria su malonumu pasinaudojo oponentai. Savąjį žaidimo ritmą pajautę „Kauno Oro Uosto & KAMS“ krepšininkai šovė į priekį, kelių minučių atkarpoje surinko 14 taškų be atsako ir pasiuntė svečius į gilų nokdauną (34:17). Antroje ketvirčio pusėje „Baubilas & Verslo Pasaulis“ nutraukė tylą ir porą kartų pasižymėjo, bet taškų lenktynėse toliau dominavo aikštelės šeimininkai. Dar du tritaškius pirmosios dvikovos pusės finiše įsūdę „Kauno Oro Uosto & KAMS“ snaiperiai, įpusėjus mačui padėjo savo ekipai susikrauti solidų, 23 taškų pranašumą – 44:21.

Didžiosios pertraukos metu iš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ atstovų paskutinį kartą buvo pareikalauta pinigų už salę, tačiau šiems atsisakius mokėti, rungtynės buvo nutrauktos ir paliktas esamas rezultatas – 44:21.

„Kauno Oro Uostas & KAMS“: A.Urbonavičius (14 tšk., 8 rez. p.), D.Kuzmickas (11 tšk., 8 atk. k.), H.Butkus (10 tšk., 7 atk. k.), T.Usevičius (5 tšk., 7 atk. k.) ir T.Ananka (4 tšk.).

„Baubilas & Verslo Pasaulis“: R.Švagždys (9 tšk.), V.Mačys (4 tšk.), R.Talevičius (4 tšk.) ir T.Vaišvila (4 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Kauno Oro Uostas & KAMS“ pasiekė trečiąją pergalę ir išlieka su penkiais pralaimėjimais (3-5). „Baubilo & Verslo Pasaulio“ sąskaitoje vienintelis laimėjimas ir keturios nesėkmės (1-4).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 sausio 31 d., 18:21 val.
:D :D :D
„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:45 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)