Omega vs Vėjų linija & Garliavos duona (54:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“

2015 lapkričio 27 d., Penktadienis, 21:57 val., peržiūros: 1021

Lapkričio 27 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai „Omega“ ir svečiai „Vėjų linija & Garliavos duona“. „Vėjų linija & Garliavos duona“ buvo iškovoję vieną pergalę ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Omegos“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus antrai minutei rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis trečiai minutei tritaškį pataikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2:5). Svečių pranašumas pamažu augo. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (4:12). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Baigiantis kėliniui „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pranašumas padidėjo iki 10 taškų (11:21).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (13:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų (13:27). Įpusėjus aštuntai minutei „Omega“ pelnė paskutinius taškus kėlinyje. Per likusį laiką „Vėjų linija & Garliavos duona“ gynėsi be klaidų, o keli taiklūs metimai padidino svečių pranašumą iki 17 taškų (17:34).

Pirmą trečio ketvirčio minutę komandos taškų nepelnė. Vėliau komandos žaidė rezultatyviau. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 13 taškų (28:41). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Omega“ priartėjo prie varžovų iki 11 taškų (30:41). Visgi netrukus svečių pranašumas ėmė augit. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos „Vėjų linija & Garliavos duona“ pirmavo rezultatu 32:50. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 13 taškų (39:52).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė devyni taškai (41:52). Ketvirtą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 12 taškų (41:53). Šeštą minutę „Vėjų linija & Garliavos duona“ pirmavo rezultatu 41:58. Netrukus „Omega“ ėmė pamažu mažinti varžovų pranašumą. Likus dviems su puse minutės iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (52:62). Visgi rungtynių pabaigoje „Omegai“ atkūrti intrigos nepavyko ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pergalę rezultatu 54:66.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo antrą pergalę, o „Omega“ pralaimėjo trečią kartą.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos treneris Vytautas Vaškevičius: „Komanda šiandien žaidė gan chaotiškai. Varžovai šiandien atrodė truputi nesukomplektuotas. Mes žinome, kad šiandien jų komandoje trūko žaidėjų ir pirmame kėlinyje jų nesėkmės, nepataikymas mums truputi padėjo išsiveržti į priekį. Vėliau visą laiką pirmavome, galima sakyti buvo 10 taškų rungtynės.“ Paklaustas, ar pavyko išnaudoti aukštaūgių pranašumą, treneris atsakė: „Neišnaudojome. Manau, nepakankamai išnaudojome. Gynyboje kovojome gerai, tik kelis metimus jie pakartojo. Puolime tikrai neišnaudojome, manau čia buvo mūsų rezervas.“

„Omegos“ treneriai: „Iki pergalės mums pritrūko susikaupimo. Jaunimas lėkė, bėgė, malėsi, nebuvo, kad pagalvotų. Pirmoje pusėje varžovai įgijo persvarą, o antroje pusėje sužaidėme jau geriau.“ Paklaustas apie kovą po krepšiu, treneris atsakė: „Po krepšiu pritrūko centrimetrų, varžovai buvo aukštesni. Tiesiog meturėjome šiandien aukštaūgių. Galima pasidžiaugti, kad komanda kovojo. Kovojo iki paskutinės minutės. Šaunuoliai vyrai.“

Omega: Povilas Liesis – 17 tšk., Mantas Zubavičius – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Valiulis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Merkelis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Raila – 14 tšk. (11 atk. kam.), Benas Mockus – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Celsis neturėjo vargo su Vėjų linija & Garliavos duona (2016 vasario 09 d., antradienis, 21:27 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)