Legama vs Baubilas & Verslo pasaulis (83:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“

2015 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 19:46 val., peržiūros: 1070

Šeštadienį, lapkričio 28 dieną, Aleksandro Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp turnyrinės lentelės kaimynių, namuose žaidusios „Legamos“ ir svečių „Baubilo & Verslo pasaulio“. Iki šio susitikimo aikštelės šeimininkai buvo iškovoję keturias pergales ir patyrę dvi nesėkmes (4-2), svečių sąskaitoje buvo viena pergale mažiau (3-2).

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkams, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo 5:12, tačiau vėliau kelių minučių akarpą 9:0 laimėjo „Legama“, kuri ir išsiveržė į priekį 14:12. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais ir jį pabaigė rezultatui esant 24:21.

Antrasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie vedini M. Valaičio įpusėjus kėlinukui įgijo dešimties taškų persvarą 35:25. Toks skirtumas laikėsi praktiškai iki kėlinuko pabaigos, bet taiklus svečių žaidėjo M. Laukaičio tolimas šūvis kėlinuko pabaigoje sumažino pranašumą iki 45:39.

Sužaidus keletą minučių trečiajame ketvirtyje po A. Vilpišausko tolimo metimo šeimininkai vėl įgijo dviženklį pranašumą 53:43. Tada spurtą surengė „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai, kurie po M. Šateikos tritaškio persverė rungtynių rezultatą savo naudai 58:59. Kėlinuko pabaigoje svečiai neleido varžovams persverti rungtynių rezultato ir po trijų kėlinukų pirmavo 63:66.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai nutolo 66:74. Visgi, „Legama“ nežadėjo taip lengvai atiduoti pergalės ir po A. Šukio tritaškio priartėjo 75:79. Bet, vedini M. Laukaičio „Baubilas & Verslo pasaulis“ laimėjo atkarpą 0:9 ir nutolo saugiu atstumu 75:88. Kėlinuko pabaigoje „Legama“ priartėjo prie svečių, tačiau pergale džiaugėsi „Baubilas & Verslo pasaulis“, iškovoję pergalę rezultatu 83:92.

„Ar antroje rungtynių pusėje suprastėjusi komandos gynyba buvo lemiamas pralaimėjimo veiksnys?“ „Legamos“ treneris Tadas Navickas: „taip, prastoka buvo, bet didžiausią įtaką padarė tai, kad nesusirinkome, trūko didelių žmonių. Pas juos buvo keletas didesnių žmonių, neatsikovojome kamuolių, visai nepadarėme taškų po antro metimo ir nepataikėme, iš tikrųjų, tritaškių. Bet esmė tai, kad nesusirinkome“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Legama: Martynas Valaitis – 23 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Žukauskas – 19 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 17 tšk., Andrius Šukys – 14 tšk. (13 rezult. perd.), Aidas Vilpišauskas – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Martynas Laukaitis – 32 tšk., Mantas Šateika – 16 tšk. (13 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 13 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 10 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ nepaliko vilčių „Elmova“ ekipai (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Vilmista“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)Kelis kartus paspartinęs žingsnį „Baubilas & Verslo Pasaulis“ patiesė ant mečių „Coca Cola“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:51 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:26 val.)