Baubilas & Verslo pasaulis vs Vėjų linija & Garliavos duona (83:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 26 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą

2016 vasario 26 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 1205

Vasario 26 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baubilas & Verslo pasaulis“ priemė svečius „Vėjų liniją & Garliavos duoną“. Pirmas aštunfinalio serijos rungtynes rezultatu 74:68 buvo laimėję „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Jie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:1. Visgi „Vėjų linija & Garliavos duona“ neleido varžovams labiau atitrūkti. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė keturi taškai (8:4), o „Vėjų linija & Garliavos duona“ paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai (10:7). Netrukus spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurie pelnė 14 taškų be atsako (24:7). Per paskutinę minutę svečiai nutraukė šeimininkų spurtą, o patys pelnė keturis taškus (24:11).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 13 taškų (32:19). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus aštuntai minutei „Baubilas & Verslo pasaulis“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 16 taškų (37:21). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (42:26).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei geriau rungtyniavo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (48:26). Sužaidus dvi minutes „Vėjų linija & Garliavos duona“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkų persvara sumažėjo iki 19 taškų (51:32). Visgi netrukus spurtą surengė „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (59:32). Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 25 taškai (64:39). Per likusį laiką šeimininkų persvara padidėjo vienu tašku (62:34).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (64:34). Į tai „Vėjų linija & Garliavos duona“ atsakė spurtu, kurio metu svečiai pelnė 12 taškų be atsako (64:46). Visgi labiau priartėti varžovams „Baubilas & Verslo pasaulis“ neleido. Netrukus persvara pradėjo vėl augti, o septintą minutę komandas skyrė 27 taškai (74:47). Paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai, o rungtynės baigėsi įtikinama „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergale rezultatu 83:58.

Trečios rungtynės bus žaidžiamos Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje 02.29 19:15.

„Baubilo & Verslo pasaulio“ treneris T.Vaišvila: „Pavyko geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių, jau nepralaimėjome kovą 40 kamuolių. Akcentavome kovą dėl atšokusių kamuolių. Pavyko mums pulti, pavyko gintis. Per du kėlinius varžovai sumetė tik 26 taškus, tai gynyba skaitau buvo tikrai gera. Gerai sukovojome ir bandysime tai pratęsti pirmadienį.“ Paklaustas, kuo skyrėsi pirmos rungtynės nuo antrų, treneris atsakė: „Pagrindinis dalykas, kad pavyko kamuolius gerai atkovoti po krepšiu ir gerai dirbome gynyboje.“

Baubilas & Verslo pasaulis (S): Ramūnas Švagždys – 27 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam., 13 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 14 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 11 tšk., Tomas Vaišvila – 10 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Giedrius Kaubrys – 14 tšk., Laurynas Varnas – 13 tšk., Andrius Raila – 11 tšk.

„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Vilmista“ ekipą ir ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)