Kauno švara vs Callcredit (82:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“

2016 vasario 23 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 1220

Vasario 23 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Callcredit“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau komandos žaidė rezultatyviau, bet nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (14:14). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (16:16).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus su varžovo pražanga pelnė „Kauno švara“ (19:16). Netrukus taikliu tolimu metimu atsakė „Callcredit“ (19:19). „Kauno švara“ vėliau pamažu didino pranašumą. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos šeimininkai turėjo aštuonių taškų pranašumą (29:21). Devintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (34:26). Paskutinę kėlinio minutę „Callcredit“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki trijų taškų, bet taiklus „Kauno švaros“ dvitaškis baigiantis pirmai rungtynių pusei padidino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (38:33).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (41:36). Sužaidus tris minutes komandas skyrė trys taškai (43:40). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Kauno švara“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (52:40). Šeštą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Callcredit“, o „Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės (52:45). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (57:52). Ketvirčio pabaigoje „Kauno švarai“ pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (64:56).

Ketvirto kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė „Kauno švara“ (68:56). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Callcredit“, o ketvirtą minutę svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki septynių taškų (68:61). Š.Kryžius buvo nubaustas technine pražanga, bet po jos šeimininkų pranašumas padidėjo iki 12 taškų (73:61). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (77:64). „Callcredit“ surengė spurtą, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (77:74). „Kauno švara“ pataikė tritaškį, bet „Callcredit“ į tai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (80:80). Iki rungtynių pabaigos buvo likę 18 sekundžių. L.Ivanovas prametė tritaškį, bet netrukus po puolime atkovoto kamuolio pataikė iš vidutinio nuotolio (82:80). Per likusias puse sekundės „Callcredit“ atakos sėkmingai neužbaigė.

“Kauno švara“ iškovojo pirmą aštunfinalio pergalę, o antros tarpusavio rungtynės vyks vasario 25 dieną 20:15 val. „VRM“ sporto salėje.

„Callcredit“ treneris V.Krulikas: „Vyrai šaunuoliai, geresnių negali būti. Sužaidė tikrai super. Varžovai taippat buvo labai stiprūs, o žiūrovams turėjo būti mielos akims. Ne tik žiūrovams jos turėjo būti malonios, bet mes matėme malonumą tiek iš varžovų tiek iš savęs. Kova vyko nuo skambučio iki skambučio.“ Paklaustas, kas padėjo pasivyti varžovus ketvirtame kėlinyje, treneris atsakė: „Paprastas dalykas, kad nepasidavėme, kad žaidėme iki galo. Rungtynės baigėsi su paskutiniu švilpuku, taip kad žaidėme tikrai iki pat jų pabaigos.“ Paklaustas, ką galvoja apie antras rungtynes, treneris atsakė: „Antras rungtynes mes lengvai laimėsime, jeigu varžovai mums tą leis aišku.“

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 26 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vygantas Metelica – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 14 tšk., Andrius Olberkis – 10 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 38 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Jurkevičius – 16 tšk., Darius Šiumeta – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Acme“ nesugebėjo pasipriešinti „Callcredit“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legamą“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)