Sanitex vs Restauratoriai & Hausa (101:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos Sanitex nutraukė Restoratoriai & Hausa nepraleimėtų rungtynių kelionę.

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1024

Sausio 31 dieną sekmadienį įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse susitiko namų aikštės šeimininkai „Sanitex“ ir negausiai susirinkę svečiai „Restoratoriai & Hausa “. Rungtynės buvo labai atkaklios, laiminti komanda keitėsi begalę kartų, negana to šioms ekipoms nepakako 40 minučių išsiaiškinti, kuri ekipa yra stipresnė ir tik po papildomų 5 minučių paaiškėjo, jog šiandien pergalės spinduliuose yra „Sanitex“ ekipa.

Pirmajame kėlinuke pirmąsias 4 minutes šeimininkavo Sanitex vyrai, kurie dominavo abiejuose aikštelės pusėse ir po pirmųjų 4 minučių pirmavo rezultatu (9:0). Nors ir svečiams žaidimas nesiklijavo, jie stengėsi užpulti varžovus greitu puolimu, po taiklaus A.Mikalonio tritaškio atsilikimas sumažėjo iki 6 taškų, ir tai privertė Sanitex ekipą prašyti minutės pertraukėles. „Restoratoriai & Hausa “ vyrai po truputį pradėjo įveikinėti šeimininkų zoninę gynybą ir po pirmųjų 10 minučių jie atsilikinėjo minimaliai (21:19).

Antrajame kėlinuke šeimininkai vėl pradėjo žaisti gyvybingiau ir padidino savo persvarą iki 8 taškų (27:19). Visą kėlinuką svečiai stengėsi pasivyti oponentus ir likus žaisit 3 minutes po taiklių J.Goštauto baudos metimų „Restoratoriai & Hausa “ ekipa įsiveržė į priekį (31:33). Kėlinuko pabaigoje kiek geriau sužaidė šeimininkai ir į rūbinę keliavo vėl pirmaudami, tačiau minimaliai (41:38).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo taikliu šeimininkų ekipos gynėjo A.Makūno dvitaškiu. Vėliau ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tarsi šeimininkai atitolo ir susikrovė dviženklę persvarą, tačiau svečiai surengia spurtą ir rezultatas vėl lygus (57:57). Ekipos kėlinio pabaigoje apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po 30 minučių žaidimo priekyje buvo „Restoratoriai & Hausa “ (61:62).

Viskas turėjo spręstis ketvirtajame kėlinuke ir nuo pirmųjų minučių šeimininkų puolimas vyko per baudos aikštelę, kas vertė svečius rinktis asmenines pražangas. Vis dėlto sužaidus 5 minutes rezultatas buvo lygus (69:69). Likus žaisti mažiau nei 4 minutes 2 šaltakraujiškus tritaškius smeigė E.Kulboka ir išveda ekipą į priekį (78:72). Vis dėlto svečiai kovojo iki galo nors atrodo, jog jiems jau nėra galimybės išsigelbėti, nes likus žaisti mažiau nei 1 minutę jie atsilikinėjo rezultatu (82:73). Svečiai bandė išsigelbėti ir E.Kajalavičius smeigė 3 taškų metimą ir sumažino atsilikimą. Šeimininkams teko stoti prie baudų metimo linijos ir iš 4/3 baudos buvo tikslios, vis dėlto svečiai rezultatyviai baigė atakas ir išsaugojo viltis kovoti. Paskutinę ataką svečiai turėjo -4 taškų deficitą, bet E.Kajalavičius sugebėjo įmesti 3 taškus su pražanga aidinti rungtynių sirenai ir sėkmingai realizuodamas baudos metimą, siuntė abi ekipas į pratęsimą. (85:85).

Pratęsimo metu Sanitex spurtuoja į priekį (89:85), žinoma svečiai bando kabintis, bet nuovargis daro savo, be to asmeninės pražangos vertė sėstis ant suolo Restoratorių ekipos žaidėjus ir skirtumas pasiekė dviženklę ribą (99:89). Rungtynes rezultatu (101:94) laimi „Sanitex“ vyrai.

Po rungtynių laimėtojų treneris V.Brazauskas pakalbintas teigė:

Labai banguotos rungtynės tai varžovai įsiveržia į priekį tai mes įsiveržiame, labai lygios rungtynės šiandien buvo. Šiandien visi vyrai puikai kovojo, šaunuoliai!.

Sanitex: Evaldas Kulboka – 32 tšk., Paulius Stankūnas – 23 tšk., Aidas Makūnas – 18 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Bubliauskas – 11 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Čipas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Edgaras Kajalavičius – 17 tšk., Jūris Goštautas – 15 tšk., Augustas Mikalonis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Apolo2016 vasario 01 d., 00:45 val.
Tam, kuris aprašė rungtynes, liepčiau eiti pabaigti bent 10 klasių, o lietuvių k. gramatiką sustiprintai. Iki to laiko neprileisčiau prie klaviatūros. BAISU!!!
Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)Lyderių dvikovoje triumfavo Restauratoriai & Hausa (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 03:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Net 57 Manto Čipo taškai padėjo pasiekti triuškinamą pergalę „Restauratoriai & Hausa“ ekipai (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:34 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)