LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Ryterna (72:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1065

Vasario 7 dieną, 15:30 val., „Vydūno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos LSMU ‒ „Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Ryterna“ (svečiai). Puikiai susitikimo pradžioje startavę svečiai sugebėjo iššvaistyti net 13 taškų pranašumą ir trečiojo kėlinuko pradžioje LSMU ‒ „Statybų vizija“ pagaliau išlygino rezultatą. Vis tik tai kaip reikiant įsiutino „Ryternos“ ekipą ir dar tą patį, trečiąjį kėlinuką jie sugebėjo laimėti net 17 taškų skirtumu. Likęs laikas tebuvo formalumas ir daugiau nei užtikrinta pergalė atiteko „Ryternos“ komandai 72:89.

Nors rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“ ekipa, tačiau čia pat sekė nuostabi varžovų atkarpa 0:16 ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 13 taškų. Vėliau LSMU ‒ „Statybų vizija“ sugebėjo išlyginti žaidimą, taiklūs tolimi metimai nebeleido varžovams tolti, bet jų deficitas vis dar buvo dviženklis. Įdomus pastebėjimas – LSMU ‒ „Statybų vizija“ komanda per pirmąjį kėlinuką nepataikė nei vieno dvitaškio ar baudos, o visi 15 surinktų taškų buvo pelnyti tritaškiais metimais. Vis tik šeimininkams būtinai reikėjo įvairiapusiškesnio puolimo ir antrojo kėlinuko metu jiems pavyko tai pasiekti. „Ryterna“ neišlaikė koncentracijos, o pasikeitęs varžovų puolimas skirtumą sumažino vos iki 2 taškelių 38:40.

Trečiojo kėlinuko pradžioje LSMU ‒ „Statybų vizija“ sugebėjo pagaliau išlyginti rezultatą ir atodė, kad viskas prasideda iš naujo. Tačiau tai kaip reikiant sujudino „Ryternos“ ekipą ir jie varžovus pasitiko labai galingu žaidimu abiejose aikštelės pusėse. Skrtumas augo taip žaibiškai, kad LSMU ‒ „Statybų vizija“ net nespėjo pastebėti kaip komanda atsilieka 10, o netrukus ir 20 taškų skirtumu. Nesulaikomas „Ryternos“ puolimas vienu metu jų pranašumą padidino net iki 29 taškų ir tapo aišku, kad šiandien šeimininkai atsitiesti nebesugebės. LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje kiek priartėjo, bet „Ryterna“ vis tiek galėjo džiaugtis labai solidžia pergale 72:89.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„sekmadienis, todėl komanda kažkokia apsnūdus, vis tik trečiame kėlinuke kaip įsivažiavom tai taip ir nesustojom“.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Dainius Bakanas – 23 tšk. (12 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius – 22 tšk. (15 atk. kam.), Tautvydas Švedas – 17 tšk. (11 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 21 tšk. (9 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Marius Giedraitis – 13 tšk., Eduardas Straigis – 11 tšk., Gintaras Rinkevičius – 10 tšk. (15 atk. kam.)

„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)Trisdešimties taškų persvarą išbarsčiusi „Legama“ vis dėl to triumfavo susitikime su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)