Best 4 You vs Karo medicinos tarnyba (81:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą.

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 1208

Sekmadienį, vasario 28 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Best 4 you" ir svečių teisėmis žaidę "Karo medicinos tarnyba" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Best 4 you" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (21:12). Antrą kėlinį komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje dviženklių skirtumu vis dar buvo šeimininkai – (40:30). Trečiame kėlinyje svečiai visai palūžo, leido šeimininkams laimėti kėlinį dvigubai ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (66:43). Ketvirtame kėlinyje "Best 4 you" truputi atsipalaidavo, leido "Karo medicinos tarnybai" šiek tiek sumažinti atsilikimą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (81:64).

Rungtynes prasidėjo "Best 4 you" ekipos pelnytais 2 taškais, netrukus savo pirmuosius taškus pelnė ir "Karo medicinos tarnyba" ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (2:3). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vis dar pirmauti minimaliu skirtumu – (8:9). Antroje kėlinio dalyje "Karo medicinos tarnyba" papuolė į duobę, tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai surengė spurtą – (13:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:12).

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo "Best 4 you" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą – (30:16). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiams pavyko sumažinti skirtumą – (32:23). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti apylygiai ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų surengtu spurtu – (16:4), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 24 taškų – (56:32). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, šeimininkai dar sugebėjo padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 28 taškų – (62:34). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet komandas toliau skyrė dviženklis taškų skirtumas – (66:43).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "Karo medicinos tarnybos" ekipai, kuriai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 17 taškų – (66:49). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko dar labiau priartėti prie varžovų – (70:57). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė atkarpomis. Pirmieji trumpą atkarpą surengė "Best 4 you" ekipa, kuriai buvo pavykę sugrąžinti 21 taško skirtumą – (78:57). Antroji atkarpa priklausė "Karo medicinos tarnybai", kuriai pavyko per likusį laiką laimėti atkarpą – (3:7) ir rungtynės baigėsi "Best 4 you" pergalę rezultatu – (81:64).

Po laimėtų rungtynių "Best 4 you" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną neblogai sužaidėme, daug metimų mūsų komandos sukrito šiandieną, gal ir priešininkai atėjo nusiteikę pralošti. Praeitą kartą varžovai labiau priešinosi nei šiandieną."

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 33 tšk., Karolis Klimas – 13 tšk., Vilius Kudokas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Jagminas – 10 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 21 tšk., Nerijus Keršis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Juščius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)